Перекладач з японської на російську по фото

У зв’язку з розвитком технології OCR або ОРС мобільні пристрої і комп’ютери здатні впізнавати, що знаходиться на зображенні. Сьогодні вона дуже затребувана. Застосовується, в тому числі, в програмах для розуміння іноземного тексту на зображеннях і не тільки. У цій статті ви дізнаєтеся про кращих перекладачів для смартфона з японської мови на російську по цифровому фото.

Google Translate — кращий перекладач з японської на російську по фотографії

Цікаві функції надає перекладач від компанії Гугл. Його заслуги і можливості можна перераховувати дуже довго. І це насправді одна з кращих програм. Так як всі заявлені функції відповідають дійсності. Нам він підходить, так як трансформує текст з японського і вміє читати камерою. А також розрізняти мови автоматично, які зображені на фотознімку. Завжди доступний для завантаження за посиланням в Google Play і App Store.

Порядок роботи з японсько-російським перекладачем від Google:

 1. Після першого запуску підтвердіть установку обов’язкових додаткових пакетів для роботи з перекладом на фото;
 2. На головному екрані за традицією потрібно вибрати іконку фотоапарата;
  Виберіть іконку перекладу
  Виберіть іконку фотоапарата
 3. На наступному екрані виберіть один з трьох варіантів, який вам найбільше підходить: переклад з камери, сканування зображення або імпорт картинки;
  Один з варіантів перекладу
  Виберіть один з варіантів перекладу по фото
 4. По дорозі слід надавати необхідні дозволи;
 5. Вгорі можна вибрати японську мову, якщо ви ще цього не зробили;
 6. Відкрийте будь-яку книгу або наведіть камеру на текст з іноземною мовою. Він буде прочитаний російською в камері мобільного.
  Переклад книги
  Переклад книги в додатку

Google перекладача відмінно справляється з голосовим перекладом. Виберіть в головному меню кнопку з мікрофоном, щоб протестувати можливості програми в цьому режимі.

TranslatorFoto Pro — допоможе перевести текст на російську мову через камеру

Додаток TranslatorFoto Pro є в мобільному маркеті для Android — Гугл Плей (аналог для iOS). В онлайн магазину воно є одним з кращих. Ця інформація заснована на відгуках користувачів, кількості завантажень, загальному рейтингу і інших параметрах. Для користувача воно в першу чергу корисно тим, що було створено цілеспрямовано на переклад по фото. Підтримується більше 100 мов світу, в числі яких японський, тайський, китайський, німецький, французький, російський.

TranslatorFoto Pro непогано справляється з голосовим перекладом. Але може працювати тільки з 40 мовами в цьому режимі. Через камеру мобільного телефону додаток здатне визначати тексту на рецептах, інструкціях, документах табличках і вивісках. Можуть бути проблеми при розумінні дрібного, а також нечіткого шрифту.

Відкрийте програму
Відкрийте програму з робочого столу

Встановіть на свій смартфон додаток з Play Market, щоб протестувати його функції:

 1. За замовчуванням в головному меню програми встановлено автоматичне визначення мови;
  Список доступних мов
  Список доступних мов на вибір
 2. Але ви можете вибрати японський, натиснувши на кнопку «Auto Detected»;
  Зміна мови
  Зміна мови в додатку
 3. Виберіть внизу кнопку у вигляді фотоапарата;
  Виберіть внизу кнопку
  Виберіть внизу кнопку у вигляді фотоапарата
 4. На екрані перед вами з’явиться вікно, де потрібно вибрати: From Camera, From Gallery. Що означає: включити камеру і сфотографувати або вибрати фотографію з галереї відповідно;
 5. Виберіть варіант з галереєю, якщо у вас вже є картинка з текстом на японському;
 6. Тут же ви побачите переклад.
  Переклад тексту
  Переклад тексту на японському

Внизу ви побачите вікно з кнопками для управління.

Кнопки для управління
Кнопки для управління перекладом

Перекладом можна поділитися з іншими додатками або в соціальних мережах. А також відкрити результат на весь екран, скопіювати і додати в обране.

Читайте також: перекладач з китайської на російську по фото онлайн.

Camera Translator Free — розуміє і переводить японську мову по фото

Переваги такого додатка-перекладача по зображеннях в простоті і швидкості роботи. А також в мінімалістському дизайні, який не розпилює нашу увагу і дозволяє зосередитися на роботі в вікні Camera Translator Free. Додаток добре розбирає друкований текст на зображеннях, в книгах, оголошеннях. А також моментально переводить їх на 150 мов. При цьому результатом можна поділитися на популярних онлайн-ресурсах: Facebook, Dropbox. Завантажте його на Play Market.

Порядок використання перекладача з японської на російську мову:

 1. При першому запуску ви побачите 4 блоки: галерея, камера, голос і текстовий переклад на кілька мов;
  запущене застосування
  Запущене застосування Camera Translator Free
 2. Виберіть блок під назвою Camera. Саме він дозволить нам визначити, що написано на зображенні на японській мові. Їх важко переплутати, так як на кожному блоці є іконка, яка вказує на призначення розділу;
  Виберіть Camera
  Виберіть іконку Camera
 3. Вам також потрібно буде надати додатком всі необхідні дозволи на роботу в вашому мобільному пристрої;
  Надайте додатком дозволу
  Надайте додатку всі необхідні дозволи
 4. Далі додаток запропонує встановити голосовий пакет Google, щоб була можливість читати для вас переклад. Пакет важить близько 55 Мб. Подумайте, чи потрібен він в смартфоні. Якщо ви будете використовувати для перекладу тільки камеру — натисніть «Скасування»;
 5. Розділ Camera зможе працювати тільки в разі, якщо створити фото в реальному часі. Після чого перекладач спробує перекласти текст;
 6. Якщо потрібно перевести з японської на російську по цифровій зображенні, поверніться в головне меню і натисніть Galery;
 7. Рухається рамкою виберіть потрібну область. Якщо потрібно повернути зображення, натисніть вгорі кругову стрілку;
  Виберіть область
  Виберіть область для перекладу
 8. Натисніть вгорі кнопку Crop, щоб додаток просканувати фотографію.
  результат перекладу
  Результат перекладу картинки

Camera Translator Free є дійсно безкоштовним додатком. Але практично в кожному вікні користувач бачитиме рекламу. Яка при тривало використанні програми часто заважає.

Це може бути корисним: перекладач з англійської на російську по фото безкоштовно.

Translate.ru — зручний кишеньковий перекладач з фото

Перекладач від компанії Promt безкоштовний. А оффлайн їм можна користуватися всього 1 тиждень. При завантаженні програми з Play Market і App Store Translate.ru ви отримуєте відразу 3 інструменту: оффлайн словник, перекладач і розмовник. І кожен з них є гідним уваги. Після установки і запуску програми потрібно пройти 8 кроків, щоб надати додатком Translate всі необхідні дозволи.

Пройдіть 8 кроків
Пройдіть 8 кроків для запуску програми

А також погодитися з політикою конфіденційності.

Інструкція по використанню:

 1. При виборі на головному екрані іконки фотоапарата, додаток також запропонує завантажити пакет ПО, який необхідний для роботи з зображеннями. Виберіть мови, встановивши в них галочки і вгорі натисніть кнопку «Встановити»;
  мовні пакети
  Вікно з мовними пакетами
 2. Після чого поверніться на головний екран і виберіть знову іконку для перекладу по фотографії;
  натисніть фотоапарат
  Натисніть на іконку фотоапарата
 3. Наведіть камеру на текст з японською мовою і зробіть знімок;
 4. У вікні відобразиться результат російською.
  результат
  результат перекладу

Текст можна фотографувати, ввести голосом, ввести текстом або копіювати в інших додатках. Якщо ви на початку роботи з перекладачем надали дозвіл на роботу з буфером обміну, то копіювати текст теж буде переведений у вікні програми. Для більш точних результатів рекомендує перед роботою вибрати тематику. Таким чином, додаток буде підбирати точніші слова.

Читайте також: перекладач з картинки онлайн.

Аналоги, які переводять з японського по фото

В Play Market і App Store також є й інші не менш якісні додатки, які можуть допомогти вам розуміти японську мову. Зверніть увагу на Перекладач Microsoft на Андроїд, а за посиланням на Айфони.

Microsoft
перекладач Microsoft

Вміє відмінно переводити з камери мобільного пристрою або з скріншотів. Включає в себе збірку розмовників на десятки тем. А також спеціальний розділ, де ви зможете вести переговори з іноземцем.

Не можна також забути про Яндекс Перекладач (Андроїд, iOS), який теж вміє перекладати з японської мови на російську по зображеннях і фото з телефону. Воно миттєво вміє перетворювати текст на афішах, меню та інших місцях. Особливо, де текст написаний великим шрифтом. Працює в режимі онлайн і оффлайн з 90 мовами. Але для роботи без інтернету необхідно завантажити потрібні мовні пакети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector