Paint Tool Sai — кращий редактор аніме —


Програма-редактор Paint Tool SAI — продукт японських розробників ПЗ, спеціально призначений для малювання в жанрі аніме. Досить швидко новий інструмент гідно оцінили художники, не тільки в Японії, але і в країнах Європи, пострадянського простору, Північної Америки та інших. На сьогоднішній день саме в цьому графічному редакторі виконується більшість робіт відповідної спрямованості.

У чому причина його популярності? Перш за все, в простому і привабливому функціонал, завдяки якому будь-який новачок зможе досягти пристойного професійного рівня в рекордно короткі терміни. Розібратися в техніці допоможуть наявні в мережі у великій кількості наочні уроки Paint Tool SAI. У них майстри діляться основами і секретами створення специфічних образів і ефектів таких як;

  • Як намалювати вогонь;
  • Як намалювати дерево;
  • Як створити Арт в SAI Paint Tool;
  • Як намалювати зоряне небо і багато іншого.

Що потрібно зробити, щоб почати малювати в техніці манга і аніме з нуля? Перш за все, встановити програму на свій комп’ютер: завантажити пропонований архів у відповідну папку. А після розпакування запустити потрібний файл. Тепер починаючому художнику бажано ознайомитися з набором пропонованих інструментів для малювання. По дефолту їх вісім різновидів, куди входять різноманітні кисті, пір’я для письма тушшю, маркери декількох видів, олівці, що відрізняються по текстурі і ступеня жорсткості.

Як користуватися всім цим, і як малювати в Paint Tool Sai доступно пояснюють уроки для початківців. Ці покрокові інструкції, що супроводжуються картинками, дозволять стати художником навіть дилетанту. Освоївши базу, можна вдосконалювати власну техніку і створювати неповторний стиль, використовуючи в якості основи не «папір», а рельєфну текстуру полотна. Крім того, у користувача є можливість робити власні, що відповідають індивідуальним вимогам, кисті.

Ще одна безперечна гідність популярної японської програми — максимально простий інтерфейс, вигідно відрізняє Paint Tool Sai від безлічі подібних інструментів для малювання. Крім того, підтримуються всі сучасні варіації графічних планшетів, причому в повній відповідності з їх функціоналом. Наприклад, всілякі поєднання «гарячих клавіш» майже повністю ідентичні комбінаціям, наявними в Adobe Photoshop (що, безсумнівно, оцінять фотографи).

Єдиним умовним недоліком графічного редактора можна вважати відсутність можливості редагування і ретушування зображень і фотографій — в пропонованому продукті такий функціонал просто не передбачений. Однак і цілі такої розробники перед собою не ставили, створюючи програму для малювання. Проте, можна зробити не тільки авторський малюнок «з чистого аркуша», а й попрацювати з готовим фото, стилізувавши його під аніме.

Таким чином, Paint Tool Sai — це оптимальний варіант для шанувальників японської мультиплікації, бажаючих малювати в цій техніці. У програмі немає нічого зайвого, вона максимально проста у використанні, проте весь необхідний починаючому художнику набір інструментів є. А стати справжнім професіоналам допоможуть зрозумілі і нескладні уроки малювання.

Джерело: http://ru.saipainttool.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector