Отримайте веб-браузер Samsung практично на будь-якому пристрої Android

Перед виходом Samsung Galaxy S8, Samsung відправила одну з основних додатків TouchWiz до Google Play Store як бета-версію.

Після більш ніж півроку маршінгу в Google Play Store в бета-версії, Samsung Internet нарешті офіційно випущений для всіх.

Крок 1: Встановіть Samsung Internet

Веб-додаток Samsung нарешті вийшло з бета-версії і доступне як безкоштовний додаток у магазині Google Play, тому, якщо ваш пристрій працює в Lollipop або вище, просто перейдіть на офіційний веб-сайт Play Store і встановіть його звідти.

Якщо ви відповідаєте вимогам, ви все одно не можете встановити браузер Samsung Browser з якоїсь причини, проте його APK файл все ще може бути завантажений майже на кожний робочий пристрій.

  • Завантажити Samsung Internet з APKMirror (.apk)

Крок 2. Налаштуйте налаштування (необов’язково)

Після установки Samsung Internet, однією з перших речей, яку ви повинні зробити, є натискання кнопки меню з трьома крапками у верхньому правому куті, а потім перейдіть до налаштувань, щоб ознайомитися з деякими варіантами програми.

Якщо ви перейдете до підменю «Додатково», ви навіть можете вимкнути параметр «Рядок стану», якщо ви хочете автоматично приховати смужку стану пристрою і отримати більше екрану нерухомості під час перегляду.

Крок 3. Установка блокування вмісту для блокування оголошень (необов’язково)

Однією з найкращих функцій Samsung Internet є система блокування вмісту.

  • Установіть Crystal Adblock безкоштовно з магазину Google Play

Після установки блокувальника вмісту знову натисніть кнопку меню з трьома крапками в Samsung Internet, але цього разу виберіть «Розширення. «Виберіть» Захисники вмісту «тут, а потім увімкніть службу

Коли ви знаходилися в меню розширень, ви можете помітити деякі цікаві можливості: CloseBy, QR-код і асистент відео.

Крок 4: Загляньте в Інтернет у стилі Samsung

Після налаштування всього, використання Samsung Internet повинно бути простим і інтуїтивним.

Загалом, це просто веб-браузер, але пропонує розумний досвід у поєднанні з полірованим інтерфейсом користувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector