Можливість скорочення втрат при розробці додатків для Android / IOS —


Ідея бережливого ставлення до розробки додатків для Android / IOS виникла на основі вивчення досвіду боротьби з втратами виробничої системи Toyota. Сенс ідеї полягає в зменшенні витрат, які не беруть участі у виробництві кінцевого продукту, в пошуку шляхів для скорочення втрат. До втрат при створенні програмних продуктів призводять:

  • Зайві функціональні можливості при розробці додатків для Android / IOS »

Одним з напрямків зменшення, коли ведеться розробка додатків для Android / IOS, є ліквідація зайвого функціоналу. Відомі програмні продукти системи Microsoft Office мають великі функціональні можливості, але дослідження показало, що звичайні користувачі цих програм використовують не більше 20 відсотків функціоналу. І тільки кілька відсотків «просунутих» фахівців користуються всіма функціональними можливостями.

Існує кілька причин появи зайвої функціоналу:

1. Висока конкуренція на ринку виробництва програмного забезпечення. Помилково вважається, що додаткові функції залучать більше покупців, дадуть конкурентну перевагу.

2. Недостатнє розуміння того, що потрібно користувачеві програми, що дійсно необхідно, а без чого можна обійтися.

3. Розробка каскадних програм, які передбачають взаємодію розробника програми з замовником. При цьому враховуються додаткові потреби клієнта, які з’являються в процесі розробки програми.

Ці причини появи невикористаного функціоналу можна усунути:

1. Поетапно розробляючи програмний продукт, тобто розробити частина програмного коду, яким буде користуватися основна маса споживачів, а це близько 80 відсотків. А потім переходити на розробку необхідних додаткових функцій.

2. Прибираючи зайві функції, виявившись в процесі експлуатації програми, якщо складність і трудомісткість підтримки коду фінансово невигідно.

3. Введення гнучкої системи взаємодії з замовником, враховуючи його потреби, але вводячи правила обмеження бюджету та фіксованого часу створення продукту, щоб не розширювати програму до некерованих розмірів.

ускладнення проекту

Найчастіше творці програмного продукту ускладнюють його, намагаючись передбачити не тільки поточні потреби клієнта, а й ті, які можуть виникнути в майбутньому. Створюється більш складний або надлишково гнучкий код. Витрати часу і сил на випуск такого продукту, а також його підтримку збільшуються, а використання такої програми для клієнта ускладнюється.

Помилки, що виникають в процесі розробки додатків для Android / IOS

Виникнення помилок при програмуванні неминуче, треба вміти їх вчасно знаходити і усувати, чи не накопичуючи, не відкладаючи в довгий ящик. Основні помилки виникають при порушенні технології, низьку культуру кодування, використанні некваліфікованих програмістів. Скорочення часу на усунення виникаючих помилок, підвищення культури програмування допоможе зменшити трудовитрати при розробці програм.

Автор статті: PNN — розробка програмного забезпечення!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector