Lenovo М30 огляд ультрабука —

Корпорація Lenovo готується випустити новий портативний ноутбук М30, проте в даний момент виробник не поспішає представити його в офіційному порядку світової громадськості. Не так давно скріншоти і технічний опис даного гаджета були розміщені на шведському вебсайті Lenovo, виходячи з чого було видно, що новоспечений пристрій орієнтований, перш за все на тих, хто вважає за краще компактність, і кому не потрібно високопродуктивний комп’ютер.

Lenovo М30 укомплектований дисплеєм на 13 дюймів, дозвіл матричної панелі становить 1366 * 768 pix. Усередині апарату встановлений мікропроцесор IntelCore i3-4010U (який є останньою версією Haswell), оперативна пам’ять на 4 GB, а також гібридна дискова підсистема, що складається з 8-гигабайтового фізичного носія і вінчестера ємністю в 500 GB. Такий тандем дозволяє істотно швидше працювати комп’ютера в цілому. Компактність форм-фактора Lenovo М30 не дозволила наділити апарат оптичним приводом — останнім часом користувачі все частіше використовують для обміну електронним контентом сучасні зовнішні фізичні накопичувачі. Саме для цього виробник обладнав гаджет трьома USB-портами.

Крім того, Lenovo М30 укомплектований мережевою картою, відео-портом HDMI, адаптером WiFi і SD-слотом під знімні флеш-карти. Операційна система — Windows (версія — 8.1).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector