Кращі безкоштовні відео плеєри для Windows

плеєр
Після установки ОС Widows у вас вже встановлено так званий плеєр для програвання відео і аудіо файлів під відомим для всіх назвою Windows Media. Але даний плеєр має стільки недоліків, що користуватися ним просто неможливо. З цієї причини більшість користувачів не користуються даними програвачем. І на даний момент існує величезна кількість програвачів відеофайлів, які швидше і функціональніша, ніж горезвісний Windows Media. Але ми розберемо 3 основних плеєра, які є кращими на 2017 рік.

1. VLC плеєр

Даний плеєр розроблений компанією VideoLan, дана компанія є некомерційною і відповідно VLC є безкоштовним. Даний плеєр програє всі відомі на даний момент формати включаючи 3D. А також він може програвати потокове відео або робити захоплення з різних пристроїв. Крім відтворення даний плеєр може проводити запис, наприклад, роблячи захоплення екрану вашого монітора. І найцікавіший момент VLC розшифровується як VideoLan Client і початкове призначення було відтворення потокового відео з одного сервера на машини клієнтів в реальному режимі часу.

2. KMPlayer

Цей плеєр є більш популярним, ніж перший, аналогічно підтримує всі існуючі формати. Незаперечною перевагою даного програвача є велика кількість вбудованих кодеків, і він не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення. Також на базі даного плеєра є поліпшена версія під назвою PotPlayer. І це явно помітно при запуску фільмів у високій роздільній здатності формату mkv. За інших рівних в ньому явно швидше працює прискорене відтворення, перемотування і пошук моменту на відміну від VLC.

3. BS.Player

Варто відзначити, що BS.Player не так популярнішим як 2 попередніх, але все ж є одним з кращих безкоштовних програм для відтворення аудіо та відео форматів. Але на відміну від перших двох, які є повністю безкоштовними BS.Player має безкоштовну версію з обмеженою функціональністю і платну, яка на момент написання статті коштує близько 30 євро, що досить дорого для середньостатистичного користувача. Але в більшості випадків досить і безкоштовної версії. Тим більше що відмінність полягає лише в тому, що ви не можете робити захоплення відео в файл і відтворювати відео з Youtube в HD дозволі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector