Кнопки смартфона андроїд — відміну кнопки назад від додому. призначення


На написання стільки банального матеріалу мене надихнула невелика плутанина серед користувачів андроїд. Суть в тому, що смартфонами користуються вже майже все, але ніхто не вивчав смартфон і велика кількість людей до сих пір користуються своїм девайсом інтуїтивно. Це не погано і не добре, але знати такі банальні речі як кнопки і їх призначення дозволяє нам правильно розпоряджатися оперативною пам’яттю смартфона і слідчо і швидкістю його роботи.

Через що весь «сир-бор»?

Якщо ви відкриєте будь-який додаток на андроїд смартфоні, а потім натиснете на кнопку додому або кнопку назад, то в обох випадках вище пристрій знову повернеться на робочий стіл. Ось тільки в першому випадку кнопка додому -> згорне програму, а в другому кнопка назад -> закриє додаток

кнопка додому

Призначення — повернутися на робочий стіл, тобто додому при цьому звернувши всі програми. Але не вивантажуючи їх з оперативної пам’яті і якщо ви натиснете на кнопку недавні додатки, то зрозумієте, що цей додаток запустилось миттєво, тому як воно вже було запущено.

кнопка назад

Призначення — повернутися на попередній екран з вивантаженням цього додатка з оперативної пам’яті. Тобто якщо ви запустили додаток facebook, а потім натиснули кнопку назад, то ви покинете повернетеся на робочий стіл і закриєте додаток facebook. Але дане пріложеініе все одно буде показуватися в недавніх додатках, але по факту це тільки ярлик і в оперативній пам’яті його немає. Особливо якщо ви заборонили йому роботу у фоновому режимі.

Кнопка недавні додатки

Предназанченіе — подивитися які програми запускалися недавно. І не важливо запущено цей додаток і висить в оперативній пам’яті і работиет чи ні. За кнопці недавні додатки показуються ярлики.

Як діяти і невеликий підсумок

Якщо у вас мало оперативної пам’яті на смартфоні, то безумовно ви вже звикли виходити з програми лише кнопкою назад. Але якщо у вас новий смартфон, то чому б і ті додатки якими ви користуєтеся на постійній основі не залишити в оперативній пам’яті тим самим прискоривши в кілька десятків разів їх запуск і звичайно ж заощадивши свій час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector