Як зробити стікер для WhatsApp

Складно уявити повідомлення в популярних месенджерах і соціальних мережах без стікерів. Один сухий текст виглядає не дуже привабливо. Тому розробники додали можливість в WhatsApp розбавляти текст милими картинками і анімаціями. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином зробити крутий стікер в чаті Ватсап, і як його можна застосувати.

Використання стікерів в Ватсапе

У популярному мессенджере WhatsApp доступні стікери, смайли і гифки. Вони доступні з вікна створення повідомлення і розташовані в самому внизу.

Смайли, гифки і стікери
Смайли, гифки і стікери в Ватсап

Щоб вибрати картинку, натисніть на іконку, яка виконана у вигляді наклейки з загорнутим куточком.

Виберіть набір стікерів
Виберіть набір стікерів в Ватсапе

На екрані під блоком для перегляду сторінок з’явиться набір стікерів. Є також і інші, для зміни набору виберіть інший вгорі.

набори стікерів
Набори стікерів в Ватсап

Щоб подивитися весь набір, перегорніть його вгору. А щоб використовувати будь-який з наданих, просто натисніть на нього, і він з’явиться у вікні для введення повідомлення в Ватсапе.

Натисніть на стікер
Натисніть на стікер, щоб він з’явився в повідомленні

Крім цього ви можете як завантажувати вже готові пакети стікерів з інтернету або Google Play, App Store, так і створювати свої. Адже стандартний набір смайликів і гифок досить обмежений. І тим користувачам, які часто спілкуються в WhatsApp стандартний набір швидко набридне. Смайли в додатку розбиті за категоріями.

Виберіть набір смайлів
Виберіть набір смайлів в Ватсап

Виберіть внизу цей розділ і натисніть одну з категорій над вікном зі смайлами.

Читайте також: завантажити відео З добрим ранком для Ватсапа безкоштовно.

Спосіб зробити стікер для WhatsApp своїми руками

Насправді створити власні стікери не так вже й складно. І для цього знадобиться додаткова програма, в якому ми будемо створювати саму картинку. Давайте візьмемо, наприклад, Picsart.

додаток Picsart
Додаток Picsart в Гугл Плей

І встановимо його на свій мобільний пристрій.

Подальший порядок дій:

 1. Запустіть Піксарт і виберіть з галереї мобільного пристрою зображення, з якого ви хочете створити стікер. Якщо такої картинки немає, скачайте її через браузер;
  Виберіть зображення
  Виберіть зображення з галереї
 2. На екрані з обраної фотографією внизу екрана розташовані інструменти, виберіть з них ножиці або рамку, щоб обрізати фото. Серед них є текст, за допомогою якого ви зможете підписати свій майбутній картинку;
  Набір інструментів
  Набір інструментів в додатку Піксарт
 3. До стікери можна додати смайли, текст і довільний малюнок фарбами або пензлем (віртуальними);
  накладається текст
  Накладається текст на зображенні в Піксарт
 4. Натисніть на галочку, коли ви закінчите редагування. Після цього натисніть на кнопку «Зберегти».
  Натисніть на кнопку
  Натисніть на кнопку «Зберегти» в Ватсап

На цьому етапі перша картинка у нас вже готова. Але за один подібний сеанс в додатку Picsart можна робити до 5 таких картинок. Для їх додавання нам потрібна ще одна програма — «Кращі стікери» або «Створи стікер». Встановіть додаток і запустіть.

Натисніть на кнопку
Натисніть на кнопку з плюсом

Потім натисніть на кнопку з плюсом, щоб додати набір стікерів в Ватсапе.

потім:

 1. Виберіть в галереї до 5 готових фото, щоб створити новий набір;
  Виберіть 5 стікерів
  Виберіть 5 стікерів для додавання
 2. У верхньому рядку введіть назву всього набору. Чи не пропускайте цей пункт. Натисніть на кнопку «Готово»;
 3. Далі необхідно вибрати «Надіслати стікери», кнопка з’явиться відразу ж після натискання на «Готово»;
  Додати стікери
  Натисніть на кнопку «Додати стікери»
 4. Внизу з’явиться кілька кнопок, виберіть «Відправити в WhatsApp» і натисніть «Зберегти».

Тепер відкрийте нове повідомлення і натисніть на значок наклейки, щоб відкрити розділ з картинками.

Нові вами додані стікери
Нові вами додані стікери в Ватсап

Знайдіть і виберіть доданий вами, щоб відправити його друзям по Ватсапу.

Це може бути корисним: листівки З днем ​​народження жінці для Ватсапа.

Додатки для створення стікерів

В App Store і Google Плей є кілька хороших додатків, які вміють створювати стікери і відправляти їх прямо в Ватсап. Таким чином вам не потрібно буде завантажувати і встановлювати додаткові програми для обробки зображень. Ви зможете відразу ж в одному зробити наклейку для WhatsApp і тут же відправити його в свій набір.

Про таких додатках далі піде мова:

Посилання на додатки: Особливості:
«Створи стікери для Ватсап»Відмінне, просте і ефективне застосування для швидкого створення стікерів будь-якої складності. В цілому орієнтоване на створення наклейок з фотографій. Так як в наборі інструментів є такі, як заміна фону, швидка вирізка людини з фону, корекція кольорів і інше.
«Wemoji — WhatsApp Sticker Maker»Додаток також уміє створювати моментальні наклейки для вашого Ватсапа. У ньому є корисна функція, якої немає в інших — ручна обрізка з автоматичним коректуванням. Цей інструмент дозволяє дуже точно виділяти об’єкт з фото. Або коригувати автоматичне виділення. Як і інші, оснащений прямий відправкою картинок в WhatsApp.
«WaStickerApps Memes»Це незвичайний редактор для Ватсапа. Цілий набір мемів, які можна додавати в набір стікерів свого месенджера. З цим додатком у вас з’явиться збірник мемів в смартфоні. Будь-який з них можна використовувати для повідомлень.

Прикольні стікери з мемамі
Прикольні стікери з мемамі для Ватсап

Варто спробувати кожне з них, щоб знайти підходящий інструмент для створення наклейок з власної галереї.

Інструкція з видалення наклейки в Ватсап

Додані вами наклейки можуть радувати вас якийсь час. І ви будете користуватися ними часто. Але в якийсь момент їх кількість виросте, нові будуть привабливими, старі навпаки — здаватися жахливими. В цьому випадку з’являтися необхідність видалити стікер. У вас є і така можливість.

Порядок дій:

 1. Для цього відкрийте додаток Ватсап і перейдіть в розділ наклейок;
 2. Натисніть вгорі на кнопку з плюсом;
 3. Знайдіть стікер або їх набір, які ви хочете видалити;
  видалити стікер
  Видалити стікер з Ватсап
 4. Натисніть навпаки на іконку урни або кнопку видалити.

Яким чином додати готові картинки в месенджер

Не обов’язково створювати свій власний стікер. Можливо ви не знали, що можна знайти абсолютно будь-який набір або наклейку в інших наборах. Ви зможете знайти їх в маркетах для вашого мобільного пристрою. Зверніть увагу на набір під назвою «Stickify: 5 000+».

Додаток для додавання стікерів
Додаток для додавання стікерів в Ватсап

У ньому понад п’ять тисяч унікальних наклейок, якими ви можете скористатися. Після установки і запуску програми вам потрібно буде вибрати відповідну наклейку за темами. І натиснути на вертикальну стрілку для її завантаження.

Виберіть набір стікерів
Виберіть набір стікерів для установки

У наборі є не тільки мальовані і мультяшні набори. Ви зможете знайти також особи популярних особистостей, наклейки з популярними емодзі, смайликами.

редактор стікерів
Редактор стікерів в додатку

Або навіть створити свій. У програмі вбудований сучасний редактор, який практично не відрізняється за функціями від уже розглянутих нами програм.

Інші можливості стікерів в WhatsApp

У самому додатку Ватсап чимало класних функцій, які точно будуть вам корисні при використанні стікерів. Наприклад, кнопка з плюсом, яка знаходиться вище блоку з наборами картинок допоможе вам відкрити розділ «Додаткові стікери». Натисніть цю кнопку, якщо хочете переглянути список довірених додатків з наборами наклейок в Play Market. Тут також є розділ, який допоможе мобільна версія ваші набори.

Кнопка для додавання стікерів
Кнопка для додавання стікерів в Ватсап

В інструментах є ще одна корисна кнопка, яка допоможе вам швидко знаходити популярні наклейки. Ті, які ви найчастіше використовували до цього. Натисніть на іконку годин над вікном з наклейками. І в вікні відобразяться самі використовувані вами. Кожен стікер можна відправляти в обране. Це ще один розділ з сподобалися вам картинками. Кнопка обраного виглядає у формі зірочки. Натиснувши на неї, відкриється ваш список обраного.

Свій список обраних наклейок ви можете редагувати. Коли в ньому набереться невиправдано велика кількість наклейок, виберіть його і натисніть на «Видалити з обраного». Те ж саме можна проробляти зі списком ваших смайликів. Торкніться одного з них і натисніть на кнопку «Видалити». Цим способом ви зможете видалити будь-стікер, який ви самі зробили для Ватсапа.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector