Як ввімкнути нові багатозадачні жести керування панорами в Android 9.0 Pie

Хоча Android 9.0 Pie зробив деякі серйозні зміни в основній операційній системі, особливість, про яку будуть говорити більшість людей, — це контроль над власними жестами. За замовчуванням ці жести вимкнуто — але для тих з нас, хто хоче спробувати майбутнє Android, ось як включити нові елементи керування.

Навігація жестами нічого нового для Android. Програми сторонніх виробників, такі як Nova Launcher, дозволяють вам керувати телефоном жестами, а функції, такі як засоби керування тортами, були включені в спеціальні ПЗУ протягом багатьох років. Малюючи натхнення з цих додатків і нового iPhone X, Google нарешті ввів жест управління родом Android.

Крок 1. Увімкніть керування жестами

Спочатку перейдіть до головного меню телефону і виберіть «Система». Виберіть «Жести» і виберіть «Перемістити вгору по кнопці». Увімкніть перемикач на наступному екрані, а кнопки навігації зміняться на нову.

Крок 2. Перейдіть по телефону за допомогою жестів

За допомогою нової навігаційної панелі кнопка «Домашня сторінка» та кнопка «Назад» продовжуватимуть працювати так, як завжди — просто торкніться однієї з цих кнопок, щоб повернутися додому або повернутися назад. Кнопка повернення зникне на головному екрані, тому що нікуди повернутися назад, але вона працює так само. Основна відмінність, яку ви помітите, це те, що багатозадачна кнопка зник.

Крім того, є сім нових жестів на Android Pie. Головним є жест переходу від головної кнопки до переходу на екран останніх додатків, але є кілька інших менш корисних жестів.

Образ Даллас Томас / Android Як

Щоб дізнатися, як працюють всі нові жести в Android 9.0 Pie (разом з демо-файлами GIF), прочитайте наступне керівництво:

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector