Як вручну встановлювати системні оновлення в Windows 10 Fall Creators Update

99a134c69c7643b426f9c619f8f8b7e8.png

Користувачі Windows 10 знають, що Microsoft не дозволяє надовго відключати оновлення системи: самий максимум, що ви зможете зробити, це відключити поновлення на цілих 7 днів. Зрозуміло, були обхідні шляхи, які дозволяли відключати поновлення повністю і назавжди, але, на жаль, в Осінньому оновленні вони не працюють. Однак все ж залишилася одна лазівка, яка дозволяє відключати автоматичне оновлення системи, але при цьому ви в будь-який момент можете перевірити наявність оновлень вручну і встановити їх. При цьому даний спосіб не зачіпає поновлення Захисника Windows, тобто він буде отримувати актуальні вірусні бази як і раніше.

Як працює цей метод? У планувальнику є завдання, яке запускається раз в день — воно відповідально за поновлення. Звертається воно до сервісу UsoClient.exe. Звідси моментально виникає рішення — якщо заборонити Trusted Installer запускати цей файл, то завдання не зможе бути виконано (для цього достатньо відібрати права у Trusted Installer і дати їх Адміністраторам). Однак і цього недостатньо — потрібно ще й заборонити відкривати цей файл всім користувачам — в тому числі Адміністраторам і Системі. В результаті файл не зможе запустити ніхто, і значить автоматичні оновлення не будуть працювати. При цьому якщо ви перевірите поновлення вручну в Параметрах, то все буде нормально, так як ручна перевірка йде в обхід цього файлу.

Для виконання цих дій потрібно відкрити командний рядок від імені адміністратора і виконати дві команди:

takeown / f «% WINDIR% \ System32 \ UsoClient.exe» / a
icacls «% WINDIR% \ System32 \ UsoClient.exe» / inheritance: r / remove «Адміністратори» «Минулі перевірку» «Користувачі» «СИСТЕМА»

Має вийти так:

Безимянний.png

Все, тепер автоматичних оновлень більше не буде, але вручну перевірити ви їх завжди зможете. Якщо ви хочете повернути все як було, то в командному рядку потрібно виконати наступну команду:

icacls «% WINDIR% \ System32 \ UsoClient.exe» / reset

Вона скине всі дозволи для UsoClient.exe, тобто файлом знову буде володіти Trusted Installer і автоматичні оновлення знову запрацюють.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector