Як включити і налаштувати Окей Google на Android

Розробники програмного забезпечення для Андроїд з плином часу все більше дивують користувачів, пропонуючи нові можливості, що полегшують роботу з девайсами.

О’кей, Гугл — це чудовий сервіс голосового пошуку, який абсолютно недавно став доступний російськомовним користувачам. Він надзвичайно швидкими темпами набирає широку популярність, тому що всі дії можуть виконуватися тільки завдяки голосовим командам. Немає необхідності щось включати додатково або користуватися екранною клавіатурою. Навіть запуск самої функції здійснюється автоматично — досить вголос озвучити «О’кей, Гугл».

Такий чудовий сервіс буде доступний тим, хто не полінується і спочатку встановить О’кей, Гугл на Андроїд, а потім постарається його самостійно включити, спираючись на рекомендації тих, кому вже вдалося успішно пройти такий шлях.

Як здійснити установку

Процес інсталяції голосової функції схожий на той, який здійснюється при підключенні сервісу до інших девайсів, хоча існують все-таки невеликі відмінні риси, на які користувач зобов’язаний звернути увагу.

Спочатку на Андроїд необхідно запустити Play Market, в пошуковому рядку слід ввести заповітну фразу «Google пошук». По завершенні можна легко виявити пропозицію встановити бажане додаток.

Установка помічника з Play Market

Клікнувши по цьому рядку, користувач буде переорієнтовано на сторінку закачки. Тепер залишається наслідувати всіх пропозицій, які знаходяться на цій сторінці, в результаті чого вдасться успішно встановити бажаний сервіс.

Після успішної інсталяції кожен бажає скоріше розібратися, як користуватися О’кей, Гугл. Однак в більшості випадків на цьому етапі недосвідчених користувачів переслідує розчарування.

Розчарування виникає не на порожньому місці, а в зв’язку з тим, що користувач ніяк не може розібратися, як працює О’кей, Гугл. На жаль, ті, хто не має природного терпіння, дуже часто відмовляються від такої затії, вирішивши, що саме його девайс просто не підтримує такий сучасний сервіс. Насправді це не більш ніж звичайне оману. Щоб скористатися можливостями чудового сервісу та отримати те, про що так багато розповідають захоплені користувачі, спочатку необхідно ознайомитися з інформацією, як налаштувати О’кей, Гугл на Андроїд.

Як здійснити налаштування

Дуже важливо правильно налаштувати голосовий пошуковий ресурс, щоб згодом ніщо не перешкоджало комфортному користуванню цим сервісним ресурсом.

Для активації пошуку на основі озвучених користувачем команд потрібно зайти в сервісне меню, знайти «Налаштування», клікнути по ньому, перейти в Google, а далі в облікові записи, де вже з’явиться контекстне меню з рядком «Пошук».

Налаштування програми Гугл

Натиснувши на нього, відкривається нова сторінка, де перераховуються сервісні настройки О’кей, Гугл, серед них слід відшукати рядок «Голосовий пошук», після натискання потрібно перейти на новий рядок «Розпізнавання О’кей, Google». Тепер перед користувачем відкривається нова сторінка, на якій пропонується включити пункт «З додатку Google». Погодившись з цією пропозицією, функція голосового сервісу активується і нею відразу можна починати користуватися.

Параметри розпізнавання з додатків

Можливості цього голосового сервісу все більше і більше вражають тих, хто намагається глибоко вникнути в суть процесу його роботи. Однак важливо розуміти, що запуск голосового пошуку буде здійснюватися тільки в тому випадку, коли на Андроїд буде запущений безпосередньо пошук Google.

Для того щоб розширити функціональні можливості, дозволити користувачеві здійснювати голосовий пошук прямо з головного екрана, необхідно виконати ще кілька кроків. Зокрема, розробники пропонують встановити додатково лаунчер, іменований «Google Старт».

Також дуже часто цю можливість можна активувати в налаштуваннях, активувавши пункти «Все включено» або «З усіх додатків».

Розширення функціоналу програми

Іноді після успішної установки сервісу він все одно не функціонує, тоді слід вивчити всі можливості в налаштуваннях. Можливо, щось встановилося некоректно, тоді слід або перевстановити заново, або внести коригування в ручному режимі. У деяких випадках можна просто перезаписати зразок голосу — і тоді проблема відразу усунеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector