Як включити або відключити автономний режим в Internet Explorer

У сучасному суспільстві важко уявити людину, яка б не знала, що таке інтернет, браузер, посилання і подібні терміни. Деякі користувачі добре орієнтуються в програмному забезпеченні і налаштування комп’ютера як такої, однак, є і ті, кому іноді може стати в нагоді допомогу у вирішенні різних питань. Добре відомо, що для доступу у всесвітню павутину, на електронній обчислювальній машині повинен бути встановлений браузер — програма, спеціально створена відображати інтернет-сторінки. Станом на сьогоднішній день подібних браузерів розвелося дуже багато, однак, всім добре відомий Internet Explorer, стандартна програма, інтегрована в пакет Windows.

Ноутбук серфінг інтернету

Пропало підключення? Не біда — в цій статті ми розповімо, як працювати в інтернеті автономно.

Як ми вже з’ясували, для доступу до мережі на комп’ютері повинен бути встановлений браузер, і, звичайно ж, він зобов’язаний бути підключеним і настроєним для роботи у всесвітній павутині. Однак, навіть у разі відключення інтернету ви все ще можете переглядати сторінки. Як же це зробити?

Що таке автономний режим, і як його включити?

Функція автономного режиму призначена в першу чергу для того, щоб користувач в разі обмеження доступу в мережу все одно зміг переглядати інтернет-сторінки. Але працює зазначена функція тільки щодо сторінок, які раніше вже відкривалися.

Немає підключення до інтернет

Щоб включити її, необхідно відкрити браузер і перейти у вкладку «Сервіс», де ви і знайдете напис «Працювати автономно», з поставленим поруч червоним хрестиком (відключено) або пташкою (включено).

Використання автономного режиму

Після включення функції ви можете приступити до безпосереднього перегляду інтернет-сторінок. Скористайтеся закладками, щоб відкрити необхідний ресурс глобальної мережі, а в разі їх відсутності введіть назву в адресному рядку. Якщо на екрані вискочило вікно, в якому програма повідомляє вам, що дана сторінка не може бути відкрита, на жаль, нічого не поробиш. Це досить поширена проблема, тому рекомендуємо вам відкривати цікаві для вас сторінки використовуючи «Журнал».

Ні для кого не новина, що будь-який браузер зберігає всі пересування користувача і відкриті сайти в так званій «Історії», або в браузері IE — «Журналі». Саме тут і сам користувач може переглянути і згадати, коли і які сторінки він відкривав. Щоб відкрити журнал, клікніть мишею на кнопку «Вибране», поруч з якою буде жовта зірочка. У вікні виникнуть три вкладки, серед яких «Вибране», «Канали» і «Журнал». Відкрийте останню і побачите меню, що випадає, за допомогою якого ви можете відсортувати веб-портали за різними критеріями, а трохи нижче дні тижня, коли ви користувалися браузером. Якщо кликнути мишею на Вас сайт, під ним відкриється список відвіданих вами сторінок на даному веб-ресурсі.

Журнал Internet Explorer

Тепер зверніть увагу на ці сторінки. Якщо шрифт, яким вони написані прозорий, то вам не вдасться відкрити її за допомогою автономного режиму, а коли текст яскравий і насичений, то, найімовірніше, сторінка буде відкрита.

Використання електронної пошти в автономному режимі

Крім перегляду веб-сторінок при відсутності з’єднання, розглянута функція дозволяє користувачам працювати з електронною поштою Gmail. Навіть при відсутності інтернету, ви маєте можливість перевірити пошту, писати листи, зберігати їх та інше. Написані листи будуть збережені в папку «Вихідні», з якої, як тільки з’явиться з’єднання, відправляться вказаному адресатові.

Щоб підключити цю функцію, перейдіть на сторінку вашої пошти Gmail і зайдіть в настройки. Тут ви побачите безліч вкладок, серед яких буде «Оффлайн». Після того як ви перейдете в неї, вам буде запропоновано встановити Gmail Offline, спеціальний плагін, що дозволяє працювати з поштою без доступу до всесвітньої павутини і синхронізує дані після появи інтернету. Після установки відповідна іконка з’явиться в меню «Сервіси». Вперше відкривши плагін, утиліта запитає вас, чи почати його використання або поки не застосовувати. Погодившись, ви потрапите в полегшену версію сторінки пошти Gmail. Тепер ви зможете заходити сюди і працювати всякий раз, як у вас пропаде інтернет-з’єднання.

Відключення автономного режиму

Після того, як закінчите роботу в автономному режимі, рекомендуємо вам відключити його, адже іноді браузер автоматично переходить в оффлайн-режіт, що, звичайно ж, небажано.

Першим і найпростішим способом відключення є набір дій, які ви робили для його включення. Просто зніміть галочку навпроти напису «Працювати автономно».

Автономний режим IE

Також цю функцію можна відключити, перейшовши у вкладку «Сервіс» в рядку меню і відкривши властивості оглядача. Там необхідно перейти в розділ «Підключення» і заборонити програмі застосовувати комутовані з’єднання. Потім потрібно перейти в меню «Налаштування мережі» і зняти всі галочки. Після цього натисніть «OK», тим самим підтверджуючи прийняті зміни, і перезавантажте пристрій, щоб вони застосували. Якщо ви не знайшли описувану вкладку, можливо, у вас прихована рядок меню. Щоб відкрити її, клікніть мишею у верхній частині браузера і в випадаючому меню виберіть пункт «Рядок меню».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector