Як виправити помилку WinRAR: Diagnostic messages

Діагностичними в WinRAR називаються повідомлення, покликані допомогти користувачеві вирішити помилку. Вони, як і сказано в назві, служать для з’ясування причини проблем. Це означає, що вікно з таким повідомленням допомагає точно встановити джерело з’явилася неполадки. У ньому може міститися важлива службова інформація. При появі в WinRAR: Diagnostic Messages — як виправити ці неполадки? Поговоримо більш детально.

Виправлення діагностичних помилок

При неполадках в роботі WinRAR можлива поява вікон діагностики.

Причини появи вікон діагностики

Діагностичні повідомлення говорять про самих різних нюансах. Серед них можна виділити:

 1. Проблеми з контейнером (запакованій папкою).
 2. Несправностей у роботі програми.
 3. Збої в роботі комп’ютера.
 4. Попередження і застереження для користувача.

Типовим текстом, який отримує користувач, якщо «RAR» несправний, є «Diagnostic Messeges: The archive is corrupt». Він каже, що дані пошкоджені і подальша робота з ними неможлива.

Помилка діагностики

Бачимо в WinRAR діагностичні повідомлення — що робити? Перш за все, спробуйте перекачати архів, якщо отримали його з інтернету. Якщо він як і раніше не буде відкриватися — значить, такий архів був запакований неправильно. Постарайтеся знайти інше джерело даних або використовувати інший архіватор для роботи з ним. Хорошою альтернативою може послужити 7-Zip.

У WinRAR діагностична помилка говорить про наявність ситуації, яку потрібно виправити.

УВАГА. У додатках для архівації зустрічається кнопка «Полагодити», яка дозволяє відновити пошкоджені дані. Шукати її слід на панелі інструментів.

Якщо виводиться такий текст, як Can not execute, суть може бути в наступному:

 1. Неправильно працює або не виявлений extract.exe.
 2. Не можна запустити додаток за адресою програми.
 3. Проблема зі стартом службових функцій ПО.

Якщо ви впевнені, що контейнер не «битий», спробуйте перевстановити сам додаток. Переконайтеся, що воно інстальовано на системний диск і у вашого користувача є права на доступ до додатка. Користуватися WinRAR’ом потрібно, тільки якщо файл перед вами дійсно архів. Якщо є сумніви — спробуйте поміняти його розширення.

перевстановлення додатка

Важливо пам’ятати, що процес стиснення може спочатку бути налаштований неправильно. У WinRAR з’являються Diagnostic Messages, як виправити це? Якщо у вас є вихідні стислих документів, перепакуйте їх за допомогою іншої програми. Не використовуйте найпотужніше стиснення, якщо в цьому немає потреби.

Що робити з проблемним архівом?

Якщо пошкоджений контейнер з цінною інформацією, можна скористатися утилітою Remo Repair RAR. Це вірний спосіб того, як виправити помилку WinRAR «Діагностичні повідомлення», якщо архів напевно пошкоджений.

Remo Repair RAR

 1. Відкрийте програму. На початковому вікні ви побачите інструмент Browse. Відкрийте з його допомогою архів з даними.
 2. Запустіть відновлення, натиснувши кнопку Repair, або «Полагодити».
 3. Після цього ви зможете відкрити перегляд відновленого документа.
 4. Збережіть відновлений контейнер в новий каталог.

відновлення архіву

Такий метод може не працювати, якщо архів має неполадки в вмісті. Але він здатний врятувати дані в ряді інших випадків. Якщо ви все зробили правильно, то тексти діагностики повинні більше не потрапляти вам на очі.

висновки

Ми розглянули, що робити, якщо виникає діагностичне повідомлення в WinRAR, і як виправити цю помилку. Список можливих неполадок дуже великий, його насилу можна охопити навіть в повному підпорядкуванні. У більшості випадків для вирішення потрібно перевстановити програму або перепакувати архів.

У вас не вийшло щось зробити або є інші питання? Звертайтеся в коментарі і пишіть свою думку про прочитане!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector