Як відмовитися від нового шпигунського програмного забезпечення Verizon AppFlash

Як ви, напевно, чули, Verizon скористався «відставкою даних» користувачів, які будуть платити «за моду з новим шпигунським додатком AppFlash, який готовий до попередньої інсталяції хоча б на одному Android

В даний час AppFlash тестується тільки на LG K20 V, і Verizon сказав, що це дасть користувачам можливість відмовитися від послуги.

Якщо ви є користувачем Verizon для Android, найкраще, що ви можете зробити у відповідь на останній рух Big-Pouch проти конфіденційності, — перейти до іншого оператора.

Зображення Eva Labs

Фон на AppFlash

AppFlash має бути основним пошуковим центром у вашому телефоні, сидячи комфортно і постійно на головному екрані.

За даними TechCrunch (власником AOL / Verizon), Evie Labs, розробники AppFlash, працювали з Verizon, щоб зробити додаток «пристроями Android за замовчуванням», відображаючи кожен раз, коли ви рухаєтеся ліворуч від вашого будинку.

У додатку ви зможете шукати все, що бажає ваше серце.

Зображення від Evie Launcher

Так, це звучить чудово (і схоже на тонну інших пристроїв для запуску Android), але те, що відбувається за лаштунками, є проблемою.

У прес-релізі для TechCrunch, співзасновника і генерального директора Evie Labs, Девід Чжао заявив, що «ці рекомендації використовують розуміння« структури »контенту в додатках і засновані як на контексті, так і на користувачеві.

З звуком цього, AppFlash буде більше схожий на кращого друга, який ударив вас в спину в середній школі.

Як ця інформація використовується та використовується

Інформація, зібрана за допомогою AppFlash, доступна «як частина сімейства компаній Verizon, включаючи компанії, такі як AOL, які можуть використовувати їх для надання більш релевантних оголошень у досвіді AppFlash та в інших місцях, включаючи сайти, відмінні від Verizon,

Verizon додає, що якщо ваше місцеположення потрібне, щоб допомогти іншій програмі, такій як Uber або Lyft, ваше місце розташування та дані будуть переміщені, щоб полегшити цю службу.

Не обманюйте себе — AppFlash Verizona є попередньо встановленою шпигунською програмою, яка збирає дані, а потім робить її доступною для третіх сторін для цільової реклами.

Ось що ви можете зробити з цим

На щастя, існує кілька способів обійти нове програмне забезпечення Verizon AppFlash.

Крок 1. Спробуйте видалити AppFlash

Якщо ваш пристрій коріння, найпростіший спосіб позбутися від AppFlash буде встановити Titanium Backup, а потім перейдіть на вкладку Backup / Restore і шукати будь-який запис з «AppFlash» в ім’я.

Якщо ви не вкорінені, програма під назвою Package Disabler Pro може успішно видалити AppFlash на деяких пристроях.

Якщо жодне з вищезазначених рішень не працює, продовжуйте читати, і ми покажемо вам, як значно зменшити здатність Verizon обмінюватися особистою інформацією з іншими.

Крок 2. Керування дозволами

По-перше, ви можете вимкнути функцію AppFlash, щоб збирати інформацію про ваше місцезнаходження та контактні дані, перейшовши в меню Налаштування і вимкнувши дозволи на місцезнаходження для програми AppFlash.

Крок 3. Вимкніть оголошення на основі інтересів

Також можна запобігти відправленню AppFlash до конкретних оголошень за допомогою унікального ідентифікатора пристрою.

Крок 4. Вимкніть ідентифікатори сторінки

Verizon також може використовувати інший унікальний ідентифікатор, відомий як UIDH, який допомагає відстежувати певні веб-сайти.

Щоб вимкнути відповідну мобільну рекламу Verizon, потрібно ввійти до свого облікового запису Verizon або зателефонувати за номером (866) 211-0874 і повідомити, що ви не хочете, щоб Verizon використовував вашу інформацію про клієнтів.

Якщо ви вже вибрали опцію Verizon Selects, UIDH все одно буде використовуватися для показу оголошень на основі інтересів на кожному веб-сайті.

Пам’ятайте, що ви не можете просто очистити файли cookie або веб-переглядач, щоб вимкнути їх, тому необхідно виконати наведені вище дії, щоб повністю перешкодити Verizon збирати й використовувати ваші дані в націлених оголошеннях.

Чжао від Eva Labs звернув увагу TechCrunch на те, що немає ніяких контрактних вимог з Verizon, що означає, що рано чи пізно компанія може працювати з іншими телекомунікаційними компаніями для передачі шпигунських програм AppFlash на один з чотирьох найбільших американських перевізників поблизу.

Verizon не є незнайомкою, коли йдеться про пропозицію продуктів для великих брендів, щоб побачити, хто запропонує найвищу ціну за місце на головному екрані. «У минулому році Verizon придумала план зв’язатися з компаніями, щоб попередньо встановити фірмове ім’я

Схоже, AppFlash є останнім планом Verizon, щоб вичавити кілька додаткових монет від користувачів Android. Як зауважив Скотт Адам Гордон з адміністрації Android, якщо ви не відмовляєтеся, ви можете в основному чи ні

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector