Як відкрити FTP в провіднику Windows

Для операцій з обміну даними користувачі активно використовують програми на зразок FileZilla. Це дійсно ефективно, якщо є час завантажити потрібний софт, налаштувати його для постійного використання і застосовувати постійно. Але що робити, коли перенести документ на файловий сервер потрібно прямо зараз? Ви напевно захочете дізнатися, як відкрити FTP в провіднику без зайвого клопоту. Це буде корисно починаючим користувачам, які ще не встигли дізнатися про всі корисні функції вбудованої програми Explorer.

Як користуватися Провідником

Для відкриття FTP підійде Провідник Windows.

Що являє собою ФТП?

Якщо коротко, то це File Transfer Protocol, стандартне рішення для передачі файлів через комп’ютерні мережі. При використанні такого рішення один комп’ютер виступає клієнтом (тобто дає сервера інструкції), а інший — сервером (він обслуговує потреби клієнта). Мета ФТП — гарантувати, що операції з обміну файлами будуть проведені правильно. Як можна швидко відкрити ФТП в Віндовс?

«Сімка» — рішення задачі

У різних випадках потрібно буде налаштувати комп’ютер як на роль клієнта, так і сервера. Розглянемо, як відкрити FTP в провіднику Windows 7:

  1. Необхідно зайти в «Мій комп’ютер». Знайдіть ярлик на Робочому столі, або перейдіть в папку через Explorer.
  2. Клацніть правою клавішею миші на вільному місці. Після цього виберіть «Додати новий елемент в мережеве оточення». Додавання нового елемента
  3. У діалоговому вікні натисніть кнопку «Далі». Після цього необхідно вибрати «Інше мережеве розміщення», і вказати посилання на папку для підключення до FTP через Провідник. Посилання має мати такий вигляд:

FTP: // логін: пароль @ імя_хоста_ілі_ip / путь_до папки

Тут потрібно заповнити логін і пароль доступу до сервера. Його видасть системний адміністратор або власник сервера. IP можна дізнатися за допомогою популярних мережевих сервісів, або запитати у власника іншого ПК. Шлях до папки в Windows 7 ви можете визначити, скопіювавши адресний рядок.

У Windows XP

Ми розглянули, як підключитися до FTP через провідник в Windows 7. Але як бути, коли ви маєте справу з більш ранньою версією ОС, припустимо, XP? Необхідно зробити ось що:

  1. В XP така можливість, як зайти на FTP через провідник, не представлена. Тому будуть корисні обхідні шляхи. На Робочому столі необхідно створити ярлик, використовуючи контекстне меню.
  2. В майстер створення ярлика необхідно вписати рядок такого виду:

% Windir% \ explorer.exe FTP: // user: password@1.1.1.1/folder

Майстер створення ярлика

Тут% windir% — це папка, часто розташована на диску C. Інші пункти заповнюються за аналогією.

Якщо нічого не вийшло

Як бути, коли ви пробували відкривати file transfer protocol такими способами, але все одно не відкривається FTP в провіднику Windows 7 або Windows XP? Так, можна спробувати встановити програмний клієнт, подібний FileZilla.

Існують і інші подібні програми. Які саме? Шукайте в статтях нашого сайту!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector