Як відключити управління голосом на iPhone?

Голосове управління для когось є дуже корисним і зручним способом використання свого гаджета, але є люди, яким воно заважає. На смартфонах iPhone його поступово замінила програма Siri, яка стала фаворитом більшості користувачів.

Відключення звукових команд на iPhone

Додаток Siri має розширений функціонал для користувачів

Тому давайте дізнаємося, як відключити управління голосом на iPhone 4 і інших версіях цього продукту, розглянемо кілька способів виконання такого завдання. Так ви зможете не турбуватися про те, що телефон набирає номера, коли ви цього не бачите.

Міняємо голосове управління на Siri

Перш за все, відзначимо, що для різних систем iOS і iPhone ця процедура виконується по-різному. Отже, якщо у вас смартфон 4S і більш нові версії продукту від Apple, замінити голосовий контроль можна наступним чином:

 • Зайдіть в налаштування вашого гаджета.
 • Відкрийте розділ «Основні» і знайдіть там Siri.
 • Активуйте роботу помічника, після чого голосовий набір буде заблокований.

Активація помічника Siri

Чому користувачі вибирають цю програму? Вона новіша, зручна, а ще й кумедна в користуванні. Крім того, вона активується тривалішим натисненням головною клавіші. В результаті існує менша ймовірність випадкового набору номера або вибору інших дій.

Видаляємо команду набору на екрані блокування через Siri

Щоб напевно захиститися від випадкового виклику, ви можете обійти голосове керування, прибравши його з екрану блокування. Робиться це в такий спосіб:

 • В основних налаштуваннях знайдіть однойменний розділ помічника і увімкніть її роботу.
 • Поверніться в головні параметри і виберіть меню «Пароль».
 • Виберіть активацію ключа і створіть його, якщо ви не робили цього раніше.
 • Нижче деактивуйте голосовий набір.
 • Натисніть на Siri і виключіть її з екрану блокування.
 • У рядку запиту пароля краще вибрати «Миттєво», щоб при першому ж включенні дисплея телефон видавав запит на введення ключа.

Налаштування екрану блокування

Видалення голосового набору

Управління голосом на iPhone 4 з iOS 6 і нижче можна відключити без використання альтернативного способу введення команд.

Для цього виконайте наступне:

 • Зайдіть в основні настройки.
 • В меню «Захист» паролем вимкніть управління голосом.

Параметри безпеки девайса

Як бачите, все дуже просто. Але справа в тому, що мало які iPhone досі працюють на застарілій версії iOS, і в нових модифікаціях системи неможливо позбутися цієї функції.

Використання джейлбрейка

Якщо ви однозначно бажаєте повністю відключити голосовий набір, і на вашому телефоні виконано розтин прошивки, то зробити це можна з використанням декількох твиков з Cydia.

Наприклад, встановіть Твік під назвою Disable Voice Control як тему Айфона. Після цього в головних налаштуваннях ви зможете відключити звукове управління.

Використання Твіка Disable Voice Control

Ще можна скористатися Твіко Activator, який найчастіше самостійно встановлюється в телефон після джейлбрейка. Якщо він у вас відсутній, то завантажити його можна через Cydia, після вам необхідно виконати наступні дії:

 • Зайдіть в Activator, включите варіант Anywhere, щоб мати можливість в будь-який момент змінювати параметри роботи iPhone.
 • У розділі Home button виберіть Long Hold — це меню для установки дії після тривалого натискання головною клавіші.
 • У меню, натисніть Do nothing, щоб після тривалого натискання не відбувалося запуску даного нас меню.

Налаштування Твіка Activator

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector