Як видалити бот з Telegram

Недавнє творіння Павла Дурова месенджер «Telegram» досить швидко набирає популярність, і мільйони користувачів вже оцінили зручність роботи з додатком. Крім можливості спілкування, передачі інформації між людьми, файлів (причому чималих габаритів), сервіс оснащений великою кількістю корисних інструментів, серед яких боти, які допомагають вирішувати різні завдання, економити час на пошуку інформації, полегшуючи життя людині.

Як видалити бот з Telegram

Про ботах «телеграм»

Спеціальні акаунти популярного додатка «Telegram» створюються з метою допомоги користувачеві або розваг. Вони служать для збору тематичної інформації, яку потім видають за запитом, виконують різні корисні функції в залежності від спрямованості або ж просто допомагають цікаво скоротати час. Деякі роботи навіть імітують живе спілкування.

Багато компаній створюють і використовують ботів «телеграм» для розширення можливостей зв’язку з клієнтами. Інформування користувачів з різних питань в роботизованому режимі значно скорочує тимчасові витрати. Створювати своїх ботів може будь-хто на мові програмування або за допомогою іншого робота @BotFather. Спеціальний аккаунт «Telegram» може бути як примітивним, так і оснащеним широким набором функцій. Все залежить від його тематики і якості виконання.

Коли користувач обзавівся ботами в великій кількості і не користується деякими з них, постає питання видалення частини непотрібних акаунтів. Віртуальний помічник може просто набриднути, або його тематика перестає бути актуальною для користувача на нинішній момент. Крім того, деякі роботи можуть стати інструментами зловмисників, тоді їх видалення стає цілком логічним і навіть обов’язковим дією з боку власника профілю «Telegram».

Як видалити бота в «телеграм»

Розглянемо два варіанти, коли користувач бажає видалити власного бота з системи або просто прибрати зі списку контактів обридлий аккаунт.

  1. При створенні своїх ботів власник аккаунта звертається до робота @BotFather для реєстрації. Управління можливо декількома командами, що дозволяють редагувати профіль. Тут можна змінювати ім’я, зображення, опис, а також задавати функції своєму боту. З метою видалити помічника використовується команда / deletebot.
  2. Якщо з якої-небудь причини ви перестали користуватися ботом і вирішили прибрати його з контактів, зробити дії з видалення облікового запису зі свого списку нескладно. Для цього потрібно:
  • перейти до «Telegram» на своєму пристрої;
  • вибрати контакт, який будете видаляти;Вибір бота для видалення
  • для мобільних операційних систем використовується кнопка у вигляді трьох вертикально розташованих точок, тиснемо її, потім в меню вибираємо пункт «Delete and stop». Відзначаємо аккаунт, який видаляємо, утримуємо до появи меню, потім вибираємо потрібну дію;Видалення бота в Telegram
  • можна також заблокувати робота, перейшовши на його сторінку і викликавши меню дій, де є відповідна кнопка;блокування бота
  • якщо програма встановлена ​​на комп’ютері, непотрібний аккаунт віддаляється натисканням правою кнопкою мишки і вибором з випливають меню кнопки «Stop and block bot». Відомості про віддаленому акаунті пропадуть з вашого огляду.

Якщо з якоїсь причини ви передумали і хочете повернути все, як було, можливість це зробити є. Віддалену сторінку бота завжди можна відновити в списку своїх контактів. Для цього потрібно знайти і додати його знову.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector