Як видалити акаунт Get Contact

На початку 2018 року мобільний додаток Get Contact знайшло велику популярність у людей будь-якого віку. Станом на лютий його закачав більше 5 млн користувачів. Таку популярність додаток отримало завдяки своїй функції перегляду, можна подивитися як ти підписаний в контактах на чужих пристроях. Саме завдяки цій функції додаток спровокувало безліч конфліктних ситуацій. Тому практично відразу ж в Інтернеті стало актуальним питання про видалення облікового запису з Get Contact.

Що потрібно знати про Get Contact?

Додаток Get Contact спочатку позиціонував себе як розумний менеджер контактів, який дозволяє захистити пристрій від рекламних дзвінків, всякого роду спаму. Але коли користувачі розібралися в додатку і виявили таку цікаву функцію, як перегляд інших контактів, то інші функції стали просто не цікаві. В інтернеті є маса випадків, коли додаток створювало різні неприємні ситуації, доходило навіть до подружнього розлучення. Тому у більшості відразу ж виникає необхідність деінсталювати профіль в Get Contact.

Детальніше про те, як працює Get Contact читайте за посиланням.

Коли користувач встановлює додаток на свій пристрій, йому необхідно погодитися з тим, що з додатком буде доступна інформація в його телефоні. Після реєстрації і надання своїх даних вам доступна інформація інших користувачів, які також встановили його.

У деяких країнах додаток вже заборонили через його небезпечною функції — поповнення бази даних особистою інформацією користувачів. Це країни Азербайджан, Таджикистан і Киргизія. У Росії Get Contact вже оголосили потенційно небезпечним, але поки ніяких дій для заборони вжито не було. Роскомнадзор звернувся до всіх користувачів Інтернету російського сегмента з переконанням бути гранично уважним при установці і використанні різних додатків, особливо тих, які взаємодіють з даними ваших пристроїв.

Корисно знати: Як користуватися Get Contact.

Як видалити Get Contact з пристрою

Традиційного видалення програми Get Contact зі свого мобільного пристрою недостатньо. Як же тоді видалити акаунт Get Contact з бази даних цього сервісу? Для видалення особистих даних потрібно скористатися офіційним веб-сайтом https://www.getcontact.com/en/unlist. Розглянемо покрокову інструкцію для повного видалення своїх даних з шкідливого додатка.

 1. Відкрийте програму на мобільному пристрої і натисніть кнопку «Параметри».
 2. Виберіть пункт «Про Get Contact».

  пункт

  Установки Get Contact

 3. Далі з’явиться пункт «Видалити аккаунт», натисніть його.

  Видаляємо Get Contact

  Пункт «Видалити аккаунт» в Get Contact

 4. Потім переходимо на сторінку «unlist», посилання якій наводиться вище в статті.
 5. Виберіть вашу країну зі списку і введіть свій мобільний номер телефону.

  Видаляємо Get Contact

  Сторінка видалення Get Contact

 6. Поставте галочку на капчі і натисніть кнопку «Unlist».
 7. Протягом доби ваші дані будуть видалені з бази даних Get Contact.

Якщо ви з якихось причин вирішите знову завантажити і зайти в додаток, то ваші дані знову потраплять в базу даних, які необхідно буде заново видаляти. Багато фахівців висловлюють свою думку з приводу того, що ваші особисті дані все-таки нікуди з бази не діваються.

Ще однією здогадкою діляться з нами PR-менеджери у відгуках. Багато з них запевняють, що Get Contact не більше ніж генератор випадкових даних. Спеціальний бот додатки сканує дані соцмереж — імена, згадки в записах користувачів і інших розділах, після чого підставляє і створює необхідні комбінації інформації, підставляючи смайлики і віддає готові імена в спотвореному вигляді. Проте багато прихильників додатки дивуються, що в мережі повно подібних додатків, які нахабно збирають нашу особисту інформацію, а лавина негативу припала тільки на Get Contact і більшість в поспіху намагається видалити акаунт в Get Contact.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector