Як вибрати принтер для будинку

Комп’ютерна техніка навіть в домашніх умовах дуже рідко супроводжується без периферійних пристроїв, оскільки саме вони сприяють значному розширенню функціональних можливостей.

Вибір принтера для домашнього користування

Принтер вибирають в залежності від поставлених завдань

Одним з успішних периферійних пристроїв є принтер, в якому відчувають гостру необхідність більшість користувачів. З цієї причини зовсім не дивно, що після придбання ПК відразу ж розглядається питання про придбання друкувального апарату. Щоб згодом не розчаруватися покупкою, важливо ознайомитися з рекомендаціями фахівців, як вибрати принтер для будинку.

різновиди принтерів

Щоб правильно визначити, який принтер для будинку вибрати, важливо спочатку окреслити цілі, заради яких такий пристрій купується. Дуже важливо зрозуміти, які обсяги будуть згодом друкуватися і як часто. Також слід враховувати, що конкретно буде підлягати друку. Якщо передбачається друк звичайних документів, підходить апарат з чорно-білим друком, але для того, щоб дозволити собі друкувати фотографії на пам’ять, найкраще купувати кольоровий принтер, успішно передає природні відтінки.

Ознайомившись з рекомендаціями, як вибрати принтер для будинку, можна зорієнтуватися, якого різновиду периферійного пристрою віддати перевагу.

лазерні пристрої

На жаль, користувачі досить часто через незнання готові віддати перевагу тим принтерів, які супроводжуються мінімальною вартістю. Однак вона може виступати в якості успішної пастки, підготовленої самими виробниками.

При виборі принтера важливо звертати увагу на всі деталі, а не тільки на вартість принтера. Існують різновиди принтерів, картриджі яких мають практично таку ж вартість, як і сам пристрій. Безумовно, з практичного боку, такий друкує апарат невигідний користувачеві.

Приклад лазерного принтера

Лазерні моделі заправляються спеціальним тонером, який в процесі друку прилипає в тих місцях, де поверхня паперу досить сильно нагрівається. Картридж для лазерного апарату має високу вартість, але відмовлятися від придбання такого пристрою, не слід, оскільки навіть однієї заправки тонера вистачає на роздруківку великої кількості сторінок.

Лазерні пристрої мають цілий ряд переваг перед струменевими принтерами, оскільки швидкість друку у них неймовірно висока. Крім цього, при випадковому попаданні невеликої кількості вологи на роздрукований аркуш текст залишається неушкодженим, він не розпливається, чого не можна сказати про друк струменевим принтером.

струменеві пристрої

Бажаючи отримати поради, як вибрати принтер, корисно прийняти інформацію і про струменевих пристроях, в яких дуже приваблює вартість.

Роздруківка документів на струменевому принтері

Одним з переваг таких апаратів є можливість здійснювати друк не тільки на звичайному папері, а й на інших, навіть несподіваних поверхнях.

Вже не є дивиною те, що самі користувачі можуть розробляти дизайн CD- або DVD-дисків, після чого запускати друк. Красиві фотографії на матовому і глянцевому папері супроводжуються бурхливими емоціями і неповторним захопленням. А можливість стати ще й додатковим дизайнером власного одягу ще більше привертає увагу тих, хто бажає створювати високо естетичні предмети.

Друк на оптичних дисках

Робота струменевого принтера забезпечується за рахунок змішування декількох відтінків чорнила, піддаються при друку тоненькими струмочками, звідки і виникла назва різновиду принтера.

Кількість чорнильниць у пристроїв може бути також різним. Тут також важливо прислухатися до порад, який принтер вибрати, щоб згодом мати можливість виконувати бажані завдання. Мінімальна кількість чорнильниць забезпечує кольоровий друк, але успішної передачі кольору досягти не вдасться.

Купуючи струменевий апарат з великою кількістю чорнильниць, можливості передачі кольору значно розширюються. Однак разом з кількістю чорнильниць росте невблаганно і вартість пристрою. Якщо ж все-таки користувачеві хочеться придбати струменевий друкує апарат, щоб друкувати у великих кількостях документи і фотографії, вигідніше віддати перевагу тому пристрою, яке вже оснащено механізмом безперебійної подачі чорнила.

Комплект різнобарвних чорнильниць

І ще важливий момент, який необхідно враховувати тим, хто став щасливим володарем струменевого принтера, його чорнило піддаються негативному впливу навколишнього середовища, приходячи в непридатність. У зв’язку з цим не можна розміщувати пристрій поблизу вікна, батарей, де воно зможе відчувати на собі і холодні, і гарячі потоки повітря, а також відчувати підвищення вологості.

Багатофункціональний пристрій

Деякі фахівці в своїх рекомендаціях, який принтер вибрати, звертають увагу користувачів не на просте принтер, а на МФУ.

Багатофункціональний пристрій (МФУ) є не тільки різновидом принтера, а успішним поєднанням декількох периферійних пристроїв одночасно. МФУ здатне виконувати ксерокопії документів, здійснювати сканування матеріалів, тому власники МФУ практично не обмежені ні в яких діях.

Багатофункціональний пристрій для роботи з документами

МФУ дозволяє здійснювати ряд дій без супроводу комп’ютерної техніки, що значно прискорює процес виконання деяких завдань. Такий пристрій також може бути оснащено механізмом безперебійної подачі чорнила, завдяки якому кількість чорнила витрачаються економно, помітно знижуючи вартість друку одного аркуша.

додаткові характеристики

При виборі апарату для друку в домашніх умовах, необхідно звернути увагу не тільки на його різновид, кольоровість, але і на супутні характеристики, що розширюють можливості користувача.

формат друку

У більшості випадків принтером користуються ті, кому необхідно роздрукувати повідомлення, доповіді, реферати, що супроводжуються звичним форматом А4.

Однак досить часто необхідно роздрукувати що-небудь, розмір якого відрізняється від зазначеного формату. Зокрема, більшість фотографій мають розміри 10х15 см, що відповідає формату А6. Якщо користувач бажає згодом здійснювати друк фото, важливо в магазині поцікавитися, які формати підтримує цей пристрій.

Різні формати друку

Формати А0 і А1 супроводжуються величезними розмірами, тому вони під силу тільки МФУ і обмеженій кількості широкоформатних принтерів.

Формат А2 використовується вкрай рідко, тому і апаратів, що дозволяють здійснювати таку печатку, існує невелика кількість.

Інтерфейс Wi-Fi

Сучасний користувач орієнтований на те, щоб всі завдання виконувалися без труднощів і при мінімальній економії часу. Цього вдається досягати виробникам завдяки оснащенню пристроїв додатковими механізмами і елементами.

Більшість принтерів приєднується до ПК за допомогою спеціального дроту, проте це не завжди вітається сучасними користувачами, оскільки обмежує можливості при виборі місця для розміщення друкувального апарату.

Важливою характеристикою, на яку звертають увагу багато, є компактність пристрою. В даний час існують моделі, які відносяться до розряду портативних.

Вони є успішним доповненням до ноутбука. Їх часто купують ті користувачі, які за родом своєї діяльності часто змушені проводити час в дорозі. Перевозити з собою громіздкий принтер незручно, а відмовитися від нього іноді неможливо, тому портативна модель є справжньою знахідкою.

Портативний принтер Polaroid

Портативні принтери не тільки мають маленькі габарити, але і невелику вагу. Вони здатні працювати, отримуючи харчування від автомобільної розетки.

Портативні моделі найчастіше оснащуються Wi-Fi, інфрачервоним портом, а також блютузом, щоб забезпечити бездротове підключення до ноутбука.

майбутнє принтерів

Найімовірніше, що через пару років з’являться зовсім інші рекомендації, як вибрати принтер для використання в домашніх умовах. Вже зараз багато хто чув про 3D-принтер, здатний здійснювати справжні чудеса.

3D-принтер — це пристрій майбутнього, що забезпечує створення об’ємних предметів. Зокрема, використовуючи такий апарат, вдається створити іграшки для дітей. До речі, в якості витратних матеріалів використовуються біорозкладаний або АВС-пластик, внаслідок чого такі вироби можна давати навіть маленьким дітям, які звикли тягнути предмети в рот.

Створення моделей за допомогою 3D-принтера

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector