Як скопіювати невидимий пробіл для Інстаграма

Все відеоблогери в Instagram стикаються з проблемою створення пустого рядка між абзацами в текстах опису або постів. Розробники програми чомусь вирішили не давати можливості робити нам красиві і логічні блоки з пропозиціями. І сьогодні ви дізнаєтеся, яким чином можна скопіювати невидимий пробіл для написання поста в Інстаграм.

Яким чином зробити невидимим пробіл в пості Instagram

Якщо ви спробуєте написати текст в Інстаграм і виділити абзац прогалиною, у вас нічого не вийде. Але якщо пост залишити як є, він виглядає суцільною простирадлом. Його буде зовсім не зручно читати. Адже ви самі, коли відкриваєте сторінку з погано відформатованим текстом, то швидше за все її відразу ж закриваєте.

текст

Текст, який незручно читати

І намагаєтеся знайти інший, більш зручний текст для читання. Однорідні без відступів полотна поста лякають багатьох. Труднощі їх прочитання ще полягає в тому, що ми часто втрачаємо рядок, яку тільки що читали.

порівняння текстів

Порівняння тексту з абзацами і без

Але у нас є вихід. Текстовий редактор є в кожному комп’ютері. Він нам стати в нагоді для того, щоб створити потрібний чарівний і невидимий символ в Інстаграм. Цей символ — наша паличка-виручалочка.

Порядок дій:

 1. Натисніть в будь-якої версії Windows праву кнопку миші на порожньому місці екрану;
 2. Виберіть рядок «Створити»;

  Створення текстового файлу

  Створення текстового файлу в Windows

 3. Виберіть документ «Текстовий документ»;
 4. Напишіть кілька слів, щоб між ними були прогалини;

  копіювання пробілу

  Копіювання пробілу в текстовому файлі

 5. Скопіюйте в буфер обміну тільки пробіл без букв.

Ви можете написати 2 слова і поставити між ними кілька прогалин, щоб вам було легше копіювати. У смартфоні ви можете також скористатися додатком блокнот. В App Store і Google Play їх досить на будь-який смак.

Щоб скопіювати прогалини в мобільному блокноті:

 1. Виберіть початок слова довгим тапом по екрану.
 2. Після чого подкорректируйте виділення і натисніть «Копіювати».
 3. Якщо такий спосіб не спрацює, спробуйте взяти ось ці символи »». Скопіюйте їх між лапок.

Це цікаво: Як зробити закреслений текст в Інстаграме онлайн.

Telegram-бот для роботи з текстами

У популярному мессенджере телеграм є спеціальний бот, який допоможе вам писати текст для Instagram з розбиттям на абзаци і невидимими пробілами. Він робить це в автоматичному режимі, але вимагає від вас приклад, в яких місцях потрібно розбивати текст. Необхідно відкрити програми і знайти в пошуку «Text4InstaBot». Якщо у вас немає Телеграма, реєстрація займе буквально одну хвилину. Відкрийте в браузері посилання https://web.telegram.org/. І введіть свій номер телефону, вказавши країну проживання.

Порядок дій:

 1. Введіть в пошуковому рядку ім’я бота;

  Пошук бота

  Пошук бота, який форматує текст з абзацами для Інстаграм

 2. У вітальному повідомленні він пише вам інструкцію, як з ним потрібно працювати. Натисніть кнопку «Написати»;

  Привітання бота

  Привітання бота в телеграм

 3. Введіть в рядку повідомлення свій відформатований текст і натисніть кнопку «Send».

  введення тексту

  Введення тексту для бота в телеграм

Після чого бот надішле вам відповідь було надіслане, в якому буде ваш текст з прогалинами, готовий до вставки в форму Інстаграм. Скопіюйте його звичайним способом. Він запропонує вам також інших ботів, які допоможуть знайти потрібний серіал, відео або фото прямо в вашому телеграм. Щоб почати ними користуватися, необхідно підписатися на канал.

Дізнайтеся, як подивитися, хто заходив на мою сторінку в Інстаграме.

Як зробити текст стовпчиком в описі профілю Інстаграм

Для того, щоб блог в Instagram був цікавий, доводиться часто імпровізувати і створювати унікальний і цікавий контент. Для цього необхідно виділятися із загальної юрби і робити свій профіль більш комфортним для глядачів. У цьому вам може допомогти текст опису, який красиво виглядає стовпчиком. До слова сказати, розробники відібрали у нас можливість вставляти і відступи (з пробілами). Які в будь-якому редакторі можна створити клавішею TAB.

Фішка полягає в тому, що ви можете традиційним способом робити з текстом все, як і в будь-якому редакторі, за допомогою веб-версії Instagram.

профіль Інстаграм

Профіль Інстаграм в веб-браузері

Вам необхідно вставити в адресний рядок https://www.instagram.com/ і перейти по веб-адресою. Після авторизації в своєму профілі, ви зможете редагувати як завгодно текст опису, без будь-яких копіювань невидимих ​​прогалин для Інстаграм.

Розділ для додавання матеріалу

Розділ для додавання матеріалу в веб-Інстаграме

Після цього пишіть текст так, як ви це робите в Word, блокноті або на інших сайтах. Спеціальних кнопок, як в редакторі, тут немає. Але ви можете форматувати майбутні рядки опису вручну. При цьому після збереження вони матимуть вигляд, який їм зраджували в редакторі Instagram. Але є і недолік в такому способі оформлення опису. На нього відведено обмежену кількість символів. І коли ви вставляєте прогалини, вони також зараховуються.

Читайте також: Як зробити свайп в Інстаграм Сторі.

Як відбити текст пробілами по центру в Instagram

Щоб ви змогли друкувати опис до відео або зображення по центру, відповідно вам потрібно вставляти кілька секретних прогалин. Скільки їх буде — вирішувати вам. Ви знову можете скористатися невидимим символом » ». Їх тут 5, тому ви можете відразу використовувати все, щоб відступити від краю рядка на потрібній відстані. Якщо вам не потрібні всі, видаліть деякі з них стандартним способом, як ви робите це з будь-яким іншим текстом.

Щоб скопіювати секретний пробіл для поста в Інстаграм, можна використовувати мобільний пристрій. Але якщо вам цікаво, як його створити, знайдіть в інтернеті список всіх ALT-кодів. Написати його можна буде тільки з використанням комп’ютерної клавіатури. Так як він вимагає натиснення одночасно декількох клавіш.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector