Як шукати вільні паркувальні місця в Яндекс.Навігатор

Яндекс.Навігатор почав показувати паркувальні місця, які тільки що звільнилися. Тепер водії бачать, де можна поставити машину, що дозволяє заощадити час на пошуку парковки.

Яндекс.Навігатор показує місця, що звільнилися на наземних паркувальних майданчиках, розташованих уздовж доріг, і на спеціально виділених територіях. Як тільки місце звільняється, додаток виділяє його міткою, і користувач може побудувати маршрут. Мітки зберігаються п’ять хвилин — часто за цей час стоянку займають.

Яндекс знаходить місця, що звільнилися на парковках за допомогою алгоритму на основі машинного навчання. Він аналізує координати користувачів і дані про те, їде людина або йде. Якщо алгоритм визначає, що людина виїхала з парковки на машині (а не сів, наприклад, в автобус на найближчій зупинці), місце як вільне. Координати і знеособлені дані про характер руху Яндексу передають самі користувачі.

В даний час пошук паркувальних місць працює в Москві, Санкт-Петербурзі і Стамбулі. Ще в п’яти містах Росії ця функція доступна в тестовому режимі.

Завантажити для iOS

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector