Як прошити або перепрошити приставку MAG-250

Вступ. Що таке MAG-250?

Якщо ви не знайомі з цим набором літер і цифр, то ви можете подумати, що це маг під номером 250. Насправді це ніяк не пов’язано з миром магії та чаклунства. MAG-250 — це телевізійна приставка, яка дозволяє легко здійснювати запуск проекту в мережах IP. Це теж свого роду диво сучасної техніки, тому що раніше таких пристроїв на ринку не було. Вони почали набувати свою популярність зовсім недавно, як відносно новий продукт в Росії. Зараз же ви можете побачити подібні гаджети практично в кожному будинку.

Телевізійна приставка MAG-250

У прошивці MAG-250 немає нічого складного, якщо слідувати інструкціям і робити все правильно

Ці телевізійні приставки найчастіше використовуються інтернет-провайдерами, контент-агрегаторами і іншими службами, що надають послуги на основі IPTV, VoD і OTT. Тобто, такі пристрої призначені для відкриття цифрових ТВ-каналів, відтворення потокового відео і інших подібних речей.

Що потрібно знати перед прошивкою?

Для початку вам буде необхідно визначити версію встановленого програмного забезпечення, так як від цього буде залежати те, який файл прошивки вам в подальшому завантажувати. Тому ваш порядок дій такий:

 1. Відкрийте настройки телевізійної приставки і знайдіть пункт «Прошивка».
 2. Тепер подивіться версію. Тепер будемо порівнювати її з даними, які представлені і умовно розділені нижче. Зроблено це для зручності, яке ви пізніше оціните по достоїнству.

Отже, наші три умовних поділу по прошивка:

 1. Ваша версія — 2248.
 2. Ваша версія нижче ніж 2248.
 3. І останній варіант — 2281.

Якщо з версією 2281 все гранично чітко і зрозуміло (у вас встановлена ​​новітня версія операційної системи, і вам нічого не потрібно перепрошивати), то в інших двох випадках ми детально розповімо, що вам потрібно робити.

Набір MAG-250

версія 2248

 1. Перш за все завантажуємо файли прошивки (їх всього два) на комп’ютер або ноутбук. Власники приставок MAG-250 з версією 2248 можуть оновити свої пристрої до версії 2281. Отже, в файлах будуть документи bootstrap_2281 і imageupdate

(Http://www.lanta-net.ru/files/Bootstrap_250_2281)

(Http://www.lanta-net.ru/files/imageupdate_250_2281)

 1. Тепер потрібно буде змінити ім’я завантаженої документації. Кількома по файлу правою кнопкою миші і вибираємо «Перейменувати». Прибираємо все цифри, рисочки, підкреслення і іншу атрибутику, залишаючи тільки слова bootstrap і imageupdate.
 2. Тепер нам потрібно буде відформатувати флешку в формат FAT Для цього в меню «Мій комп’ютер» тиснемо правою кнопкою миші на нашу носію і вибираємо «Форматувати». Тут у вкладках знайдіть тип системи FAT32 і узгодьте використання цього пароля (галочка або інший відзначає елемент).
 3. Далі, заходимо в саму флешку і створюємо нову папку, яку обов’язково назвіть mag Строго так, ніяк інакше. Не треба писати великі літери, або пробіли, коми. Тому що це позначиться на процесі прошивки. А так як ми не хочемо, щоб з’явилися якісь неприємності — ми чітко слідуємо вказівкам. Перенесіть файли прошивки з пункту два в створену папку mag250.
 4. Отже, флешка готова, і ви можете підключити її до приставки. Відключаємо її від розетки, потім знову включаємо і одночасно затискаємо клавішу меню (menu) на пульті дистанційного управління.
 5. Тепер перед вашим поглядом відкрилося ціле діалогове вікно, де потрібно вибрати Upgrade Menu. Зробити це можна шляхом перенесення білої смуги вибору кнопками переміщення на пульті вгору і вниз, потім натиснути клавішу стрілки направо. Якщо у вас такого пункту в меню немає, то таким же способом вибираємо Upgrade Tools, а потім USB Bootstrap.
 6. Отже, залишилося дочекатися завершення процесу перепрошивки, в результаті якої ви отримаєте на екрані сповіщення про успішну операцію. Далі, відбудеться перезавантаження пристрою.

У мене не вийшло прошити, що робити?

В такому випадку вам потрібно повторити п’ятий і шостий пункти попередньої інструкції ще раз. Якщо це не допомогло, то в діалоговому вікні після п’ятого пункту вибираємо Boot Mode і міняємо показник на NAND2. Потім тиснемо на Exit Save. Така операція повинна допомогти при виникненні проблем з установкою прошивки. В іншому випадку рекомендується звернутися до спеціалізованого центру.

Версія прошивки нижче ніж 2248

Насправді нічого страшного в цьому немає, крім того, що вам доведеться виконувати вищевикладену інструкцію два рази: перший раз ви відновите пристрій до 2248, а другий раз — до більш актуальною. Вам достатньо завантажити додаткові файли від прошивки 2248. Це будуть Bootstrap_250_2248 по посиланню (http://www.lanta-net.ru/files/Bootstrap_250_2248 і imageupdate_250_2248) по посиланню (http://www.lanta-net.ru/files/ imageupdate_250_2248). А сам процес такої ж, ще раз повторюємо, як описано вище. Тому, друзі, уважно вивчаємо матеріал, щоб уникнути неприємностей.

MAG-250 з пультом і коробкою

Підведемо підсумки

Сьогодні ми з вами дізналися, як прошити або перепрошити спеціалізовану приставу MAG-250. Тепер ви зможете насолодитися всім принадами нової версії операційної системи. Не забуваємо ділитися враженнями і своєю думкою з іншими користувачами в коментарях, дорогі читачі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector