Як правильно налаштувати Telegram

«Телеграм» є одним з найпопулярніших настільних месенджерів у всьому світі. Всередині цієї програми заховано безліч розширених функцій, налаштувавши які, ви зможете з великим комфортом розмовляти і листуватися зі своїми друзями. У статті будуть описані настройки настільного «Telegram» як на пристроях Андроїд, так і на IOS.

Як правильно налаштувати Telegram

Налаштування часу

Якщо в «телеграмі» встановлено неправильний час, то, в першу чергу, зверніть увагу на час і дату безпосередньо на самому гаджеті. Якщо ви знайшли помилку, то її необхідно виправити. Якщо це не допомогло, то потрібно перевірити правильність визначення вашого місця розташування по IP. Для цього існує безліч різних сервісів. При неправильному відображенні міста зверніться до провайдера.

УВАГА. На жаль, проблему не завжди можна виправити. Якщо вам не допоміг жоден рада, то доведеться звикати.

налаштовуємо проксі

Якщо ви хочете мати анонімність свого профілю, то налаштуйте проксі. Ця функція доступна як на комп’ютерних пристроях, так і на Андроїд.

Щоб отримати доступ до додатка через проксі, потрібно здійснити настройку SOCKS5. Знизу буде дана покрокова інструкція по установці нового Ай-Пі адреси.

  1. Відкрийте програму.
  2. Зайдіть в «Settings» — «Розширені».
  3. Далі, вам необхідно поміняти тип з’єднання на TCP з нестандартним socks5-проксі.
  4. Вкажіть адресу проксі-сервера і потрібний порт. Бажано використовувати американський, німецький і англійський адреси.Налаштування проксі
  5. Поставте галочку знизу і збережіть.

Таким чином, ви дізналися, як поміняти свій IP-адресу і розібралися в налаштуваннях анонімності.

налаштування приватності

Розробники «Телеграма» добре подбали про налаштування приватності. Якщо ви хочете приховати час свого останнього відвідування, а також статус онлайн, то виконайте наступні дії. Ця функція доступна і власникам Андроїда.

  1. Зайдіть в меню установок налаштувань.
  2. Відкриваємо пункт «Конфіденційність та безпека».
  3. Заходимо в розділ «Остання активність».Остання активність
  4. Якщо ви хочете, щоб ваше останнє відвідування бачили тільки ваші контакти, то виберіть відповідний параметр. Якщо ж ви хочете, щоб жодна людина не бачив часу вашої активності, то поставте галочку на слові «Ніхто».Ніхто не бачить активність
  5. Натисніть на «Зберегти» внизу сторінки.

мікрофон

При використанні програми потрібно належним чином поставитися до налаштування мікрофону. Якщо ви хочете, щоб який ви отримали повідомлення голосової пошти ніхто, крім вас, не почув, займіться налаштуванням опції «Принеси но до вуха». Включивши її, ви зможете слухати голосове повідомлення, приклавши телефон до вуха, при цьому його ніхто, крім вас, не почує, так як воно буде звучати не дуже голосно, але комфортно для вас.

Прочитавши статтю, ви дізналися про різні опціях настільної версії «Telegram», а саме, як налаштувати «Телеграм», як налаштовувати час. Також розібралися з установкою функції «Принеси но до вуха». Сподіваємося, що після прочитання статті у вас не залишилося питань. Якщо ж вони у вас є, то пишіть їх в коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні за лайк і репост.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector