Як правильно користуватися додатком Facetune 2

Мобільні гаджети вже давно стали невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини. Особливу роль в такій популяризації смартфонів і планшетів в першу чергу зіграли месенджери і соціальні мережі, які зв’язали один з одним мільярди людей по всьому світу. В даний час складно уявити своє проведення часу без смартфона в руці, без пари зроблених фотографій (Селфі), без навушників у вухах і сторінки в Instagram. Сучасне підростаюче покоління з найменших років заводить сторінку в соціальних мережах і завантажує туди «тонни» різного фотоматеріалу, що зараз є головним трендом і одним з найактуальніших способів заробітку.

Як правильно користуватися додатком Facetune 2

Налагодження та використання додатка Facetune 2.

Розробники програмного забезпечення з цілком зрозумілих причин, які коротко були приведені вище, намагаються йти в ногу з часом і відповідати постійно зростаючим вимогам користувачів. Для мобільних пристроїв вже випущена величезна кількість різних фоторедакторів, серед яких можна виділити кілька справді вартісних варіантів, що відрізняються не тільки інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який дозволяє використовувати їх з самого раннього років, але і відмінним різноманітним функціоналом. Одним з найбільш популярних варіантів для пристроїв від компанії Apple, який вже затьмарив більшість громіздкий і звичний «Adobe Photoshop», є додаток під назвою «Facetune», і саме про нього і піде мова в цій статті.

Функціонал і порядок використання

Соціальна мережа Instagram, функціонал якої зав’язаний на публікації фотоматеріалів і відеоконтенту, на кінець 2018 року перетворилася зі звичайної соціальної мережі в платформу з мільярдної аудиторією, де крутяться колосальні гроші. Подібна популярність, а також згадана фінансова підгрунтя змушують користувачів йти на будь-які кроки для виставлення себе в кращому світлі, використовуючи величезну кількість різних фільтрів і більш «вигідних» ракурсів, не шкодуючи при цьому ні коштів, ні свого часу. Розуміючи це, розробники мобільного програмного забезпечення намагаються створити найбільш гнучкий продукт, який влаштує всіх не стільки своєю ціною, але і різноманітним набором можливостей по редагуванню з максимальним простим і швидким інтерфейсів.

Талановита ізраїльська компанія «Lightricks Ltd», що стала свого часу лауреатом премії Google Editor’s Choice App, відносно недавно випустила в світ додаток «Facetune 2», основним завданням якого є професійна ретуш фотографій. Додаток доступний для скачування в магазині «App Store», але для отримання доступу до більшості функцій і інструментів необхідно придбати VIP-підписку, вартість якої починається від 399 рублів за місяць, або можна придбати довічну ліцензію з цілком привабливою, з урахуванням кінцевої мети і можливих дивідендів, ціною.

Facetune 2

редагування

Як вже було неодноразово сказано вище, додаток «Facetune 2» містить безліч професійних інструментів по «удосконаленню» фотографій, але при цьому представлені вони в максимально спрощеної оболонці, часом працює в напівавтоматичному режимі. По суті все, що потрібно від користувача, — це завантажити зроблену фотографію, а далі додаток саме підкаже, що і як необхідно застосувати для досягнення максимального ефекту. Серед основних можливостей «Facetune 2» особливо виділяються:

 • Функція «Форма» — дозволяє прибрати так звані зайві кілограми за рахунок редагування контурів особи і тіла. Правда, зловживати цим інструментом не варто, так як «поплив» навколишні предмети можуть навести «глядачів» на певні сумніви щодо правдивості отриманого результату.
 • Функція «Вибілити» — особливо продуктивна при використанні її відбілюючих властивостей на білках очей і зубах. Це дозволяє домогтися більш виразного і глибокого погляду, а також «блиснути» неповторною «Голлівудської посмішкою».
 • Функція «Деталі» — вкрай корисна, якщо необхідно зробити акцент на який-небудь деталі фотографії, наприклад, на бренд своєї «безмірно дорогий» сумочки.
 • Функція «Настрій» — якщо посмішка недостатньо ефектна, вона природна, але при цьому мало емоційна, то інструмент «Настрій» виправить це. Додаток автоматично підбере найкращий спосіб, при цьому видавши результат, який навіть ви не зможете відокремити від фальшивого.
 • Функція «Латка» — є непотрібні фрагменти, що псують загальну композицію фотографії, з ними легко впорається «Латка». Вона не тільки видалив предмет / елемент, але і зробить це максимально непомітно для «глядачів».

Використання фоторедактора Facetune 2

Звичайно ж, не варто забувати і про величезну кількість різних фільтрів, які привнесуть якусь родзинку і так в уже «досконалу» фотографію, наприклад, це:

 • Шалено красивий ефект імітує падаючий сніг.
 • Ефекти, що перетворюють фото в малюнок (фарбами / олівцем), незважаючи на те, що це стандартизований фільтр, виглядає це все також цікаво і незвично.
 • Макіяж. Так, за допомогою «Facetun 2» можна забути про необхідність проводити години за підбором макіяжу, додатки все зробить за вас.
 • Додавання різних елементів (Сердечки, геометрія, блискітки і т. П.).

А для всіх любителів «гострого слівця» надається можливість додати свій текст на фото, і при цьому оформити своє текстове вираження десятками різних способів.

Резюмуючи. Весь набір інструментів за прямим зміни початкової композиції фотографії, після оформлення підписки, доступний відразу після завантаження файлу. Все, що потрібно зробити, — це вибрати відповідну категорію, наприклад, основний розділ «Обличчя» дозволяє «пробігтися» по всім основним складовим: посмішка, щелепу, очі, ніс, губи. Все максимально доступно і завжди під рукою.

висновок

Безумовно, якщо не дивитися на досить солідний цінник, то «Facetune 2» — це яскрава демонстрація того, як можна вмістити повноцінний фоторедактор в мобільний додаток, при цьому не втратити не функціональному плані, не в простоті. Майже 400 рублів за підписку, звичайно ж, може відлякати багатьох користувачів, але вважати це негативною стороною розглянутого проекту, все ж не варто. Останнє, що необхідно відзначити, — це процес скасування раніше згаданої підписки. Відразу варто уточнити, що якщо кошти були списані, то їх повернення за вже оплачену підписку, навіть якщо додаток в цей період не використовувалося, не передбачений.

Говорити про так званому методі «Мене обдурили, мій смартфон вкрали» не варто, так як це питання суто індивідуальний і розглядається тільки технічною службою компанії Apple. Крім того, просто послатися на те, що додаток ви використовувати не плануєте або що не знали, що за підписку будуть зняті грошові кошти, не вийде, так як все це прописано в ліцензійному угоду, і за певний період до списання користувач отримує відповідне повідомлення про незабаром списання. Тому в даному випадку під скасуванням підписки розуміється її припинення після закінчення оплаченого періоду, і для цього буде потрібно:

 • За допомогою розділу «Налаштування» відкрийте «iTunes Store і App Store».
 • Для підтвердження своїх повноважень введіть Apple ID.
 • У відкритому після підтвердження вікні знайдіть розділ «Передплати». скасування підписки
 • Виберіть потрібний вам варіант і відкрийте його.
 • Натисніть на кнопку «Скасування підписки» і покиньте настройки.

Тепер залишиться лише дочекатися кінця оплаченого періоду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector