Як підключити та налаштувати модем Білайн

Модем — дуже корисне і зручний пристрій для людей, яким часто доводиться перебувати в місцях, де відсутня Wi-Fi. Якщо у вас є цей пристрій, ви можете не турбуватися, що в момент, коли вам буде необхідний інтернет, його бракуватиме. У цій статті детально розберемо, як підключити і налаштувати модем Білайн. Давайте розбиратися. Поїхали!

Підключення і настройка модему Білайн

Отже, перше, що потрібно зробити — встановити сім-карту в сам пристрій. Для цього зніміть кришку і вставте карту в відповідний слот. Закрийте кришку.

Тепер підключіть модем до комп’ютера через USB-порт. ПК автоматично визначить девайс і почне установку. Далі все відбувається звичним для користувача чином. Спочатку вибирається мова, потім приймається ліцензійну угоду. Після цього потрібно вказати папку для установки. Коли інсталяція буде завершена, на робочому столі з’явиться ярлик програми Beeline, а сама утиліта автоматично запуститься.

Перший крок — активація балансу. Для цього клікніть по кнопці «Активувати баланс» у вікні. Як варіант, можете перейти до розділу «Управління рахунком» і вибрати пункт «Активація стартового балансу».

«Активація стартового балансу»

Клацніть по відповідній кнопці для активації. На екрані з’явиться повідомлення про те, що операція була успішно виконана.

Наступний крок — безпосереднє підключення модему до інтернету. Для цього перейдіть до розділу «Підключення» в головному меню і натисніть кнопку «Підключити».

Натискаємо кнопку «Підключити»

Через деякий час запуститься браузер. Якщо на стартовій сторінці відкрилася домашня сторінка Білайн, значить, з’єднання було успішно встановлено.

Після цього необхідно зареєструвати USB-модем. Зайдіть на сайт Beeline і виберіть розділ «Мобільний інтернет». Клацніть по пункту «Реєстрація USB-модема».

Реєстрація USB-модема

Далі потрібно просто натиснути кнопку «Зареєструватися». Потім дайте відповідь на ряд питань, що стосуються етапів установки і підключення пристрою. В сторінці необхідно ввести серійний номер модему, який вказаний на коробці. Отримайте пароль, який прийде у вигляді повідомлення. Подивитися його можна, відкривши розділ «Спілкування» в додатку Beeline. Скопіюйте та вставте пароль у відповідне поле на сайті. Натисніть «Далі». Повністю заповніть всі поля та форми сторінки «Оформлення договору». Після чого вкажіть тариф і завершите процедуру реєстрації. Протягом 30 хвилин з моменту завершення реєстрації ваші дані будуть прийняті і оброблені. Після цього можна повноцінно використовувати USB-модем і підключатися до інтернету. Готово.

Тепер ви будете знати, як підключити модем Білайн до комп’ютера, щоб завжди мати під рукою швидкісний 3G-з’єднання. Як бачите, все робиться досить легко і не займе у вас багато часу. Якихось півгодини і у вас є 3G від Beeline. Пишіть в коментарях чи вдалося вам вдало підключитися, діліться своєю думкою про USB-модеми та провайдерів з іншими користувачами, а також запитуйте все, що вас цікавить по темі цієї статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector