Як перейменувати файл, папку в Windows 7, 8, Xp

При роботі з файлами, (документами, фотографіями і т.п.) для кращої організації зберігання їм присвоюють імена, зрозумілі для будь-якого користувача. З перейменуванням файлів і папок ми стикаємося дуже часто. Наприклад, при створенні папки їй присвоюється ім’я за замовчуванням — «Нова папка». Якщо ви не будете змінювати ім’я цих папок, тио незабаром у вас утворюється кілька нових папок, вміст яких важко уявити по їх назві.

Також справа йде і з файлами, наприклад, при створенні ярликів до назви виконуваного файлу додається приставка «Ярлик для». Всі ці назви можна перейменувати на свій розсуд.

Яким чином зробити перейменування файлу (папки)?

Для того щоб перейменувати папку або файл необхідно виділити відповідний файл або папку і натиснути праву кнопку миші. У випадаючому меню натисніть пункт «Перейменувати» і введіть бажане назву. Також ви можете натиснути функціональну клавішу F2 і ви відразу зможете вводити назву. Для тих, хто активно користується мишкою, є і ще один спосіб перейменування файлів і папок. Клацніть лівою кнопкою по потрібній папці або файлу, при цьому об’єкт виділитися. Через короткий проміжок часу (секунда-дві) повторно клацніть по об’єкту і перейменуйте його. Після того, як ім’я буде введено, закінчите операцію натисканням клавіші Enter або скасуйте перейменування, натисканням клавіші Esc.

Тепер ви легко можете назвати і перейменовувати свої документи і папки відповідно до ваших побажань. Не слід намагатися перейменовувати папки з встановленими програмами або системними файлами, так як це може призвести до втрати їх працездатності і збоїв в роботі системи.

Також ви повинні знати, що система не дасть вам використовувати в імені файлу спеціальні символи, такі як / | 😕 та інші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector