Як отримати наклейки Google Pixel AR на Galaxy S9

Компанія ARCore від Google розширила свої послуги за допомогою Galaxy S9 і S9 +, що означає, що ви маєте доступ до всіх нових програм, які відчувають світ навколо вас. Проте до цих пір однією з найцікавіших додатків ARCore залишаються наклейки Pixel: AR, вбудовані в додаток Google Camera. На щастя, користувач XDA lofass33 має геніальне рішення, як використовувати ці наклейки на S9.

Завдяки своєму нещодавному додатку до списку підтримуваних пристроїв ARCore, серія S9 все ще має багато чого робити, перш ніж продукти розширеної реальності, такі як наклейки та об’єктиви, стануть дійсно широко поширеними у своїх рідних камерах. Щоб не заважати, lofass33 повністю пропустив камеру S9 і замість цього змінила Google Camera з наклейками Google Pixel AR, щоб обійти поточні обмеження S9.

Крок 1: Завантажте Встановіть всі необхідні файли

Цей мод включає завантаження необхідних додатків і файлів для наліпок AR Pixel на біти. Якщо ви завантажуєте файли APK через Інтернет Samsung, у вас не повинно виникнути проблем. Проте, якщо ви використовуєте інший веб-переглядач, наприклад, Chrome, може бути запропоновано надати дозволу браузера на встановлення програми. Якщо так, просто натисніть «Налаштування» у підказці, а потім увімкніть перемикач у верхній частині наступного екрана.

У будь-якому випадку натисніть посилання нижче, щоб завантажити модифіковану програму Google Camera з ARCore і наклейкою AR від Pixel. Після цього відкрийте файли по черзі і натисніть «Встановити», коли з’явиться запит.

  • Завантажити програму Google Камера (.apk)
  • Завантажити програму ARCore Google (.apk)
  • Завантажити пакет наклейки AR (.apk)

Крок 2. Відкрийте Google Camera Enjoy!

Після встановлення всіх необхідних файлів, ви можете спробувати нові наклейки AR. Відкрийте Google Camera, натисніть кнопку гамбургера у верхньому лівому куті екрана, щоб відобразити меню, а потім виберіть «AR Sticker».

Є багато анімованих наклейок на вибір, від «Зоряних воєн» до різних продуктів і напоїв, і навіть персонажів з «Чужих речей». Виберіть категорію, торкнувшись однієї з піктограм, що відображаються у верхній частині екрана. Потім виберіть потрібну наклейку AR, натиснувши її та перетягнувши її у видошукач.

Ви можете додати стільки стикерів AR, скільки захочете, до екрану, який потім буде взаємодіяти один з одним, і навіть повністю змінити сцену. Ви можете натиснути, щоб збільшити масштаб, якщо ви бажаєте змінити розмір символів, і ви можете перемістити наклейки вільно, вибравши їх і перетягнувши їх у потрібне місце.

Коли ви задоволені розміщенням наклейок, ви можете сфотографувати і навіть зробити відео, а наклейки будуть інтегровані у ваше творіння. Вони залишаються на місці завдяки виявленню поверхні ARCore, тому ви можете переміщатися під час зйомок.

Щоб видалити наклейку, торкніться її та натисніть кнопку рециркуляції праворуч, щоб видалити її одну за одною або доторкнутися до порожнього місця на екрані, а потім натисніть кнопку рециркуляції, щоб видалити всі наклейки за один раз.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector