Як оплатити проїзд в трамваях Москви за допомогою смартфона

трамвай

Проїзд у столичних трамваях тепер можна оплатити банківськими картами, що підтримують технології PayPass і PayWave, а також за допомогою смартфонів з підтримкою технології Android Pay, Apple Pay або Samsung Pay.

Безконтактну оплату почали приймати в трамваї № 6 ( «Братцево» — «Метро» Сокіл «») і трамваї № 27 ( «Метро» Дмитрівська «» — «Метро» Войковська «»). У найближчі місяці послуга з’явиться на цілому ряді маршрутів, що проходять по центру Москви, а також поблизу великих спортивних, культурних і розважальних об’єктів міста.

Щоб купити квиток, потрібно докласти банківську карту або смартфон до валідатора поруч з кабіною водія. Проїзд в такому випадку обійдеться в 40 рублів — на 15 рублів дешевше, ніж при покупці квитка у водія. Трамваї, в яких приймається безготівкова оплата, відзначені спеціальними стікерами — вони наклеєні при вході в транспорт.

«Оснащення міського наземного транспорту валідаторами з можливістю безконтактної оплати поїздки дозволить зробити проїзд зручнішим як для москвичів, так і для туристів з інших міст і країн», — вважає генеральний директор Мосгортранса Євген Михайлов.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector