Фото перекладач з казахської на російську

У статті ми розберемо, який фото-перекладач для телефону з казахської мови на російську нам допоможе, і як з ними працювати. Казахстан — велична країна з великим культурним спадком. Нас зачаровує Хан-Шатир і Мавзолей Ходжі Ахмеда Ясави, Палац миру і злагоди і величезний Алматинский зоопарк, Мечеть Нур-Астана і безліч інших колоритних місць, які щорічно притягують до себе мільйони туристів. Відвідуючи цю східну країну, ми мимоволі стикаємося з мовним бар’єром, що не дозволяє зрозуміти написи, виконані українською мовою. В цьому випадку приходять на допомогу програми, що дозволяють за допомогою камери мобільного телефону переводити написи.

Особливості фото-перекладачів для смартфона

У більшості випадків такий програма-перекладач являє собою мобільний додаток, що встановлюється на мобільний телефон. Воно дозволяє вибрати базовий і кінцевий мову перекладу, і при наведенні камери телефону на потрібну напис ви побачите на екрані гаджета її переклад на кінцевий мову.

Перекладач дозволяє на ходу перекладати потрібні слова
Перекладач дозволяє «на ходу» переводити необхідні слова

При цьому ряд перекладачів, зокрема «Google Translate» дозволяють завантажити мовні бази (в нашому випадку казахські) в пам’ять телефону. І користуватися додатком без необхідності підключення до Інтернету (Перекладачі без інтернету — ТОП-7).

Оффлайн бази перекладач
Ви можете завантажити бази на телефон і виконувати переклад оффлайн

Сама ж підтримка казахської мови реалізована в невеликій кількості програм, які ми розглянемо трохи нижче.

Google Translate — допоможе перевести текст з казахської на російську по фотографії

Ця програма робить практично все, що повинен робити якісний мобільний перекладач. Воно підтримує 103 мови за допомогою текстового введення і 59 мов в автономному режимі. Читання з камери здійснюється на 37 мовах, вам досить тапнуть на кнопку зі значком камери, навести камеру вашого телефону на потрібну напис українською. І ви отримаєте її автоматичний переклад з фото на російську мову. Програма доступна безкоштовно на iTunes або Google Play.

Значок камера телефон
Для виконання перекладу тапніте на значок із зображенням камери

Google Translate простий у використанні, має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, і може бути рекомендований як зручний інструмент для фото перекладу з казахської на будь-який інший мову.

Гугл Перекладач Плей Маркет
Завантажуйте Гугл Перекладач на Плей Маркет або Еп Стор

Яндекс. Перекладач — зчитує інформацію по картинці і переводить

«Яндекс.перекладач» (Андроїд, iOS) — ще один ефективний додаток для перекладу текстів з казахської на російську мову. Це мобільний додаток вітчизняних розробників підтримує переклад з більш ніж 90 мов (потрібне підключення до Інтернету), добре виконує голосове читання і переклад тексту через камеру, вміє за раз переводити цілі сайти.

Переклад з фото
Яндекс Перекладач виконує якісні переклади з фото

Відмінно вдається йому і фото-переклад з однієї мови на іншу. Для цього буде необхідно натиснути на значок камери в додатку, і завантажити потрібну картинку для виконання читання.

Використовуйте Яндекс Перекладач
Використовуйте Яндекс Перекладач для перекладу текстів з казахської на російську

Це цікаво: безкоштовні перекладачі по фото з англійської на російську.

Перекладач з фото — зручний додаток для тих, хто вивчає казахську мову

Продукт компанії «EVOLLY.APP» додаток на Андроїд «Перекладач по фото» в цілому поступається двом перерахованим вище рішенням. Продукт має більш слабкими алгоритмами розуміння тексту, виконуючи буквальний переклад зустрічаються їм слів. До його плюсів можна віднести безкоштовний характер, автоматичне визначення мови, необмежену читання тексту на знімках, підтримку більш сотні мов.

Якісний переклад з фото
Додаток виконує якісний переклад з фото

Для виконання перекладу по картинці натисніть на кнопку із зображенням камери, зробіть фотографію. І вона буде автоматично переведено з казахської на російську мову.

Перекладач з фото
Для виконання розпізнавання тапніте на значок камери

Camera Translator — просте додаток для перекладу на російську мову по картинці

Додаток на Андроїд «Camera Translator» має інтелектуальну функцію розпізнавання тексту, дозволяє переводити потрібний текст безпосередньо за допомогою камери. Ця програма використовує новітні алгоритми для ідентифікації тексту і розпізнає текст на багатьох мовах, включаючи такі складні для ідентифікації мови як китайський, корейський, японський та інші.

Camera Translator
Додаток Camera Translator

Ця програма вміє автоматично визначати мову, що означає, що вам не потрібно вказувати базова мова при перекладі потрібного тексту. Функціонал програми також дозволяє дізнатися, як вимовляти перекладене слово одним клацанням миші по кнопці «Talk» (Говорити). Додаток також зберігає історію ваших текстів, і ви, при бажанні, зможете переглянути їх пізніше

Для виконання читання тексту з фотографії використовуйте кнопки, зазначені нижче.

Camera-Translator-Photo
Для перекладу з фото використовуйте зазначені кнопки

ABBYY Lingvo — професійний фото-перекладач

Словник «ABBYY Lingvo» (Андроїд, iOS) — відмінний варіант, якщо потрібно швидко перевести потрібне слово без Інтернету. Цю програму можна використовувати як в якості звичайного словника, так і в якості перекладача за фотознімками. У функціоналі програми доступні безкоштовно 11 словників, зручні підказки при пошуку слова для перекладу, наявність транскрипції і історії перекладів слів, запитуваних користувачем.

Abby Lingvo переклад
Переводите слова з зображення

Онлайн-сервіси для перетворення тексту з казахської на російську за допомогою камери

Крім перерахованих мною інструментів також рекомендуємо звернути увагу на мережеві перекладачі за фотознімками, які можна знайти онлайн.

Зокрема, це:

Сервіс: Опис:
translate.yandex.ruВиконує якісне розпізнавання тексту по зображення. Для роботи з ресурсом необхідно вибрати в його налаштуваннях базовий (казахський) і кінцевий (російський) мови, натиснути на напис «Виберіть файл» і завантажити фотографію на даний ресурс.
newocr.comСервіс використовує технології OCR для розпізнавання тексту з функцією перекладу на потрібну мову. Якість розпізнавання тут знаходиться на середньому рівні.
i2ocr.comЩе один OCR-сервіс зі схожим до описаного функціоналом.

i2ocr.com переклад з казахської на російську
Виконуйте переклад з казахської на російську за допомогою сайту i2ocr.com

Читайте також: перекладач з фото з китайського на російську онлайн.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, який фото-перекладач для телефону з казахської мови на російську варто використовувати, і як працювати з такими програмами. Найбільш якісне перетворення виконують інструменти від компаній Google і Яндекс. Тому рекомендуємо зробити акцент на їх функціонал.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector