Family Link заблокував телефон — як розблокувати

Додаток від розробників Google з функцією батьківського контролю дозволяє контролювати контент для ваших дітей. Кожен батько в праві зробити це, поки дитині не виповнилося 13 років (в більшості країн). Для цього потрібно створити два аккаунта в цій системі і налаштувати їх належним чином. Через непростого інтерфейсу програми і великої кількості налаштувань у користувачів часто виникають проблеми. У цій статті ми розглянемо випадок, коли Family Link раптово заблокував ваш телефон, а також яким чином можна розблокувати гаджет.

Що таке Family Link?

При правильному налаштуванні програми Family Link ви зможете повністю контролювати перебування вашої дитини в інтернеті. Вам потрібно прив’язати до цього додатка свій аккаунт Google і аккаунт, створений для дитини. Після цього ви стаєте повноправним адміністратором мережі пристрої, які використовують ваші діти.

Основні функції програми:

 • Введення обмежень — в додатку ви зможете самі встановлювати час, скільки дитині можна перебувати в інтернеті. Є пристрій заблоковано в нічний час доби, а також по яких днях воно буде заблоковано. Це відмінний спосіб захищати від неробства дітей під час вашої відсутності (наприклад, коли ви у відрядженні);
 • Повне управління додатками — в Google Play багато програм, які не розраховані на вік дітей, віком до 13 років;
 • В Family Link можна отримати детальний звіт про час використання тих чи інших додатків;
 • У батьків є можливість бути завжди в курсі, куди відправився їх дитина за допомогою відстеження місцезнаходження пристрою (воно має бути підключений до інтернету);
 • Family Link має багатий набір інструментів. Але деякі з них можуть не працювати на пристрої, яким користується ваша дитина. Детальніше про сумісність можна дізнатися на сторінці розробника — https://families.google.com/familylink/device-compatibility/.

  Family Link

  Додаток Family Link в Google Play

Що робити, якщо FL заблокував телефон

На сторінці додатка Family Link в Google Play користувачі часто залишають коментарі про те, що після видалення програми воно блокує пристрою. Це може бути пов’язано з тим, що батьки забули пароль від аккаунта або вимагає пароля в акаунті дитини. Ситуації при блокуванні пристроїв можуть бути різними. Тому будуть приведені кілька способів відновити роботу пристроїв.

Відгук про програму

Відгук про програму Family Link

Якщо ви видалили додаток до того, як видалили акаунт з пристрою, смартфон або планшет буде заблокований. Ця функція була створена розробниками спеціально для того, щоб в разі, якщо дитина вирішить позбутися додатка, він не зможе продовжити роботу в пристрої. Слід відновити акаунт дитини, якщо він був видалений.

Вам потрібно зробити наступне:

 1. Авторизуйтесь в системі Google під своїм (батьківським) аккаунтом;
 2. Перейдіть на сторінку входу в сімейну групу і увійдіть в свій аккаунт https://families.google.com/families;
 3. Натисніть на значок меню, який виглядає, як 3 горизонтальні смужки і натисніть пункт «Відновити … аккаунт дитини»;
 4. Потім натисніть кнопку «Відновити» і підтвердіть свої дії.

Після цього ви можете видалити профіль дитини зі свого профілю на сторінці сімейної групи з програми або з профілю на сайті.

Стаття по темі: Як відключити Family Link Manager на телефоні.

Видаляємо аккаунт дитини в Family Link правильно

Тепер ви можете приступити до правильної послідовності видалення профілю дитини з сімейної групи Google.

Порядок дій:

 1. Відкрийте програму Family Link в дитячому смартфоні;
 2. Знайдіть вгорі значок меню і натисніть на нього;
 3. Виберіть пункт «Видалити аккаунт», потім ще раз натисніть пункт «Видалити аккаунт»;
 4. У наступному вікні вам необхідно ввести свої дані від батьківського профілю і підтвердити дії;
 5. Якщо влаштування дитини не підключено до мережі, ви можете видалити акаунт за допомогою батьківського коду доступу. Його можна знайти в своєму додатку в меню, в пункті під такою ж назвою «Батьківський код доступу».

  Батьківський код

  Батьківський код доступу в додатку Family Link

У разі, якщо телефон заблокував Family Link на влаштування дитини, ви не зможете отримати доступ до інтернету. Тому слід скористатися таким методом.

Щоб правильно видалити акаунт дітей в своєму додатку:

 1. Запустіть програму;
 2. Відкрийте аккаунт дитини;
 3. Пошукайте картку, якою користується дитина;
 4. Виберіть «Налаштування» і далі натисніть пункт «Скинути настройки …»;
 5. Те ж саме можна зробити на веб-сайті Family Link.

Додаткові способи розблокувати телефон

Ви можете звернутися в службу підтримки Google, щоб фахівці допомогли вам відновити пристрій. Зробити це можна на сторінці батьківського аккаунта за посиланням https://goo.gl/aLvWG8. На ній вам потрібно ввести своє ім’я, щоб фахівці знали, як до вас звертатися. Нижче телефон і в останньому полі детально опишіть проблему. Ви можете також вказати дані облікового запису Family Link дитини, щоб ваше запитання могли вирішити швидше.

Якщо додаток в влаштуванні дитини вимагає код доступу, але ви не знаєте, де його взяти, знайдіть його в своєму профілі (або додатку) в меню. Пункт під назвою «Код батьківського доступу». Діяти треба швидко, тому як цей код оновлюється досить приблизно 1 раз в 5 хвилин. Також на сторінці допомоги https://support.google.com/families/answer/9182020?hl=ru описані способи видалення облікового запису в різних ситуаціях. Багато з них ви вже знаєте.

Проблеми з роботою додатка можуть виникати в тому випадку, якщо на одному пристрої неправильно встановлено час (або дата). Переконайтеся, що обидва пристрої мають однакові часові пояси, а також встановлені дійсні дати.

У пристроях Android це можна зробити так:

 1. Виберіть іконку налаштувань в меню смартфона або, опустивши шторку, натисніть на шестірню;
 2. Знайдіть в пунктах меню «Час і дата» і виберіть його;
 3. Можна вибрати пункт «Автомат. дата і час »або вибрати часовий пояс і дату вручну;

  Установка дати і часу

  Встановити дату та час в Android

 4. Якщо ви вибрали пункт для автоматичного отримання часу і дати по мережі, то переконаєтеся, щоб цей варіант був вибраний і на вашому пристрої, і на влаштування дитини.

У веб-сайту Family Link є сторінка з часто вживаними питаннями. Тут можна знайти корисну інформацію, якщо у вас особливий випадок. Перейдіть по посиланню https://families.google.com/intl/ru/familylink/faq/.

Це може бути корисним: Як відключити Гугл Асистент.

Що буде з аккаунтом дитини, коли йому виповниться 13 років

За правилами додатки Family Link дитина, яка досягла віку 13 років має право на вибір. Він може самостійно налаштувати свій контроль доступу або повністю стати незалежним і використовувати свій аккаунт на свій розсуд. У тому числі він може і видалити його. За умовами, дитина також може дати батькам згоду на управління своїм профілем Google в пристрої.

Якщо дитина прийме рішення самостійно управляти своїм гаджетом, всі функції батьківського контролю будуть деактивовані. Ви більше не зможете забороняти йому використовувати ті чи інші програми або встановлювати обмеження. Функція відстеження по годинних може бути відключена їм за бажанням. Він зможе також зовсім покинути сімейну групу.

Тепер ви знаєте що робити, якщо Family Link раптом заблокував ваш телефон, а також яким чином розблокувати гаджет.

https://youtu.be/GCV8CdjZ2nU

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector