Файловий менеджер або провідник — Що краще?

файловий менеджер
Досвідченого користувача ПК відрізнити від чайника можна все лише однією програмою, а саме файловим менеджером. Тому як людина, яка виконує часті дії з файлами, а це практично будь-яке завдання на комп’ютері, вимагає зручного і швидкого доступу до будь-якій папці або будь-якого файлі на робочому ПК. І коли людина звикає до роботи з файлами за допомогою різних менеджерів, типу TotalCommander, Фрегат або будь-якого іншого, то змусити його користуватися провідником буде неможливо. Але зрозуміти це можна тільки після того як навчиться користуватися всіма перевагами цього програмного забезпечення.

Як перейти на використання файлових менеджерів

Як вже було сказано вище, що однієї установки на ваш комп’ютер файлового менеджера — недостатньо для того щоб він вам сподобався і необхідно виконати кілька нескладних етапів настройки щоб відчути всю красу даного ПЗ.

  1.  Перше що необхідно зробити, це зайти на сторінку http://programnew.ru/file-manager/ і завантажити звідти будь-який менеджер. Тому як функціонал у кожного з базових параметрів однаковий і принцип його використання такої ж.
  2.  Друге, що необхідно зробити після установки — це запам’ятати кілька поєднань гарячих клавіш. Знайти ви їх зможете в довідці до самого менеджеру, а також вони, як правило, продубльовані внизу в під вікнами. Цей пункт може показати утомливих, але це необхідно зробити. Тому як перейменувати, скопіювати або переглянути файл за допомогою натискання 2-3х клавіш в рази швидше ніж це все робити мишкою.
  3. Третє — в настройках квітів виберіть необхідний і прийнятний для вас фон. Тут же можна встановити кольори файлів і бажано їх поділити за категоріями щоб надалі можна було швидко побачити всю картину просто один раз глянувши на відкриту папку. Файли можуть підсвічуватися як за датою зміни, так і по розширенню. Тим самим відкривши через 2 дня папку з редагованими файлами, Ви будете точно знати який саме, файл ви закінчили редагувати останнім.

Продовжувати можна досить довго, але суть одна необхідно запам’ятати якомога більше команд і через 2-3 місяці ви зможете прискорити виконання ваших повсякденних завдань по роботі з файлами в рази, а в деяких випадках і десятки разів. Наприклад для того щоб перейменувати всі фотографії з останнього свята необхідно тільки задати шаблон і за допомогою команди групове перейменування зробити це за лічені секунди.  

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector