Файл не відкривається, що робити? —

При роботі в операційній системі Windows деякі файли можуть не відкриватися. І виною тому може служити відсутність встановленої програми для відкриття невідомого типу файлу.

Як відомо, Windows автоматично реєструє за встановленою програмою тип файлу, який вона підтримує. Тому при видаленні додатків або некоректної установці може бути відсутнім реєстрація типу файлу і конкретної програми.

відкрити файл який не відкривається

Щоб прив’язати тип файлу до конкретної програми досить двічі кликнути по файлу. Ви побачите вікно, в якому система запропонує вказати шлях до бажаного додатком для відкриття файлу. Також за допомогою неї можна відшукати програму в мережі Інтернет для відкриття файлу. Вибираємо перший пункт і тиснемо «ОК». Після чого ви побачите список встановлених програм, до якому пропонується прив’язати той чи інший тип файлу.

Ви можете вибрати програму з цього списку, або, натиснувши кнопку «Огляд» вказати шлях до певної програми на диску. Також слід встановити галочку «Використовувати програму для всіх файлів цього типу», щоб кожен раз не ставити відповідність файлів програмою.

Ось і все, тепер всі файли невідомого типу будуть відкриватися в обраній програмі за умови, що вона (програма) підтримує цей тип файлу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector