Дзвінки за кордон Київстар послуга Улюблена країна Аналіз-❷❷

Улюблена країна
Даним матеріалом продовжуємо розглядати послуги мобільних операторів, які дозволяють телефонувати в інші країни. У статтях 0 за кордон МТС і Лайф Росія були приведені плюси, і мінуси даних послуг, в цій же розберемо послугу від Київстар — улюблена країна.

Для тих, хто не в курсі в цьому циклі статей розглядаються тільки послуги не тарифи, тому як для використання в повсякденному житті тарифного плану спрямованого на міжнародні дзвінки — не вигідно. А послугу можна підключити або відключити в будь-який момент. Особливо якщо ця послуга не має абонентської плати.

Ціни на дзвінки з послугою улюблена країна

Абонентська плата

Відсутнє.
Що не може не радувати на відміну від Лайф з його послугою Росія

Плата за з’єднання

2 грн (так само як в Лайф, але дорожче, ніж в МТС)

Дзвінки в російську федерацію

50 копійок — на номери Білайн
3 грн за хвилину на інші оператори і стаціонарні телефони

Плата за підключення однієї країни

5 грн

Аналіз послуги улюблена країна

Суть послуги полягає в тому, що ви підключаєте від однієї до трьох країн, які будуть у вас улюбленими і телефонуйте за зниженими тарифами на номери цих країн. Плата за підключення однієї країни становить — 5 грн (одноразовий платіж).
Далі набираєте номер в міжнародному форматі і розмовляєте по тарифам, які ви підключили.
Для кожної країни тариф — окремий і дізнатися який, і як підключити можна на сторінці офіційного сайту Київстар — розділ міжнародний зв’язок.

Порівняння з МТС і Лайф

Для порівняння візьмемо вищезгадані послуги від МТС і Лайф. Щоб поговорити 10 хвилин за найдешевшим міжнародним тарифом за допомогою послуги Улюблена країна потрібно витратити 2грн + 0,5 * 10 = 7 грн. І це тільки на номери Білайн.
Щоб здійснити такий самий дзвінок за допомогою послуги МТС 0 за кордон потрібно витратити 4грн. З них 1 грн з’єднання і 3 грн за користування послугою. Тільки на стаціонарні номери для дзвінків на мобільні вартість хвилини становить 1 грн (МТС Росія) 3 грн (інші оператори)
Щоб здійснити 10 хвилинний дзвінок з номера лайф — необхідно витратити 2 грн з’єднання + перші 6 хвилин по 29 копійок і 4 хвилини по 69 копійок. Разом — 6,5 грн. І це тільки на стаціонарні номери.

Підсумок.

Як підсумок можна сказати, якщо Вам потрібно дзвонити один — два рази родичам, то необхідно дізнатися яким оператором вони користуються і потім діяти в залежності від обставин.

  • Якщо номер Білайн — то звичайно Київстар
  • Якщо телефонуйте на стаціонар — то, безумовно, МТС
  • Що стосується Лайф, то їм взагалі краще не користуватися для дзвінків в Росію.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector